Produkty głosowe dla środowisk Microsoft

+Rozwiń

Telefony stacjonarne

Dzięki rozwiązaniom firm Polycom i Microsoft możesz prowadzić spotkania, korzystając z Microsoft Teams i Skype for Business na łatwych w obsłudze i zarządzaniu urządzeniach głosowych.

Polycom oferuje również największe w branży portfolio rozwiązań biurkowych Skype for Business, dzięki czemu możesz mieć pewność, że znajdziesz to, które idealnie odpowiada Twoim potrzebom.


Więcej informacji

+Rozwiń

Telefony konferencyjne

Rozwiązania głosowe Polycom sprawiają, że wykonywanie połączeń konferencyjnych za pomocą Microsoft Teams lub Skype for Business jest całkowicie naturalne — w pokojach narad, pokojach konferencyjnych czy podróży.

W świecie, w którym konferencje z partnerami, dostawcami, pracownikami zdalnymi i globalnymi zespołami nabierają coraz większego znaczenia, wymagane są krystalicznie czyste połączenia, gwarantujące efektywność każdego spotkania. Telefony konferencyjne firmy Polycom zapewniają niezwykłą wydajność i elastyczność dla niemal każdego typu pomieszczenia lub środowiska sieciowego.


Więcej informacji

+Rozwiń

Zainstalowane rozwiązania audio

Systemy dźwiękowe Polycom SoundStructure sprawiają, że każda osoba w pokoju słyszy rozmówcę i może brać udział w dyskusji za pomocą platformy ujednoliconej komunikacji.

Od sal konferencyjnych i sal posiedzeń zarządu po klasy lekcyjne i centra szkoleniowe — technologia konferencyjna i technologia wzmacniania dźwięku Polycom służy usprawnieniu i udoskonaleniu współpracy na całym świecie.


Więcej informacji


Polycom + Microsoft

Ponad 70% wszystkich telefonów współpracujących z programem Skype for Business jest dostępnych w naszej ofercie. Wynika to z tego, że opracowujemy i projektujemy nasze rozwiązania w taki sposób, by maksymalizować korporacyjne środowisko głosowe Microsoft. Wdrażanie jest szybkie, integracja płynna, a kompatybilność gwarantowana. Obecnie oferujemy najszerszy zestaw rozwiązań głosowych dla telefonów Microsoft, co stanowi gwarancję niezrównanego wyboru i doskonałej wydajności, niezależnie od potrzeb Twojej firmy

Zapewnij doskonałe wrażenia, korzystając z naszych zaawansowanych technologii komunikacyjnych:

  • Telefony konferencyjne IP z mikrofonami wielokierunkowymi
  • Kamery o 360-stopniowym zasięgu z opcją śledzenia aktywnego mówcy
  • Zainstalowane rozwiązania głosowe obsługujące mikrofony sufitowe i wiele głośników
  • Nagradzana technologia blokowana szumów

Filmy

Zasoby

Pakiet Office 365 oraz rozwiązania głosowe i wideo firmy Polycom
 

Dołącz do ekspertów z firmy Polycom i Microsoft, dyskutujących o nowych usługach pakietu Office 365 oraz o tym, jak portfolio produktów głosowych i wideo Polycom dla firm rozwija współpracę.
 

Oglądaj teraz