Wychwyć każdy niuans rozmowy

Spraw, by wszyscy uczestnicy konferencji poczuli się tak, jak gdyby przebywali w tym samym pomieszczeniu. Gama telefonów konferencyjnych firmy Polycom stanowi najwyższy standard technologii telefonów konferencyjnych, zapewniając niezwykle wyraźny dźwięk dla każdego uczestnika spotkania, niezależnie od jego lokalizacji. Zaawansowana technologia audio sprawia, że nasze telefony w inteligentny sposób dostosowują się do różnych środowisk, w których są wykorzystywane. Dzięki temu uczestnicy spotkania wszystko słyszą i są słyszani, nawet jeśli w danym momencie mówi kilka osób. To pozwala na usprawnienie komunikacji i zwiększenie wydajności pracy. Nie ominie Cię żadne słowo ani żadna okazja.

Polycom — usłyszysz różnicę

  • Opatentowane technologie akustyczne: Jakość dźwięku klasy korporacyjnej pozwala każdemu uczestniczyć w rozmowie i być dobrze słyszanym.
  • Ochrona inwestycji: Korzystaj z szerokiej kompatybilności zarówno telefonów analogowych, jak i wiodących obecnie na rynku platform telefonii IP, takich jak Broadsoft, Office 365 i Skype for Business.
  • Specjalistyczny sprzęt do telekonferencji: Szybkie i łatwe dostosowywanie systemów do Twoich potrzeb i specyfiki danej sali konferencyjnej.
  • Innowacje audio: Ciągłe udoskonalanie i innowacyjność nieustannie poprawiają komfort prowadzenia telekonferencji.

Rodzina rozwiązań

  • Analogowe telefony konferencyjne: Modele będące światowymi bestsellerami wykorzystywane w globalnej publicznej sieci telefonicznej (PSTN).
  • Telefony konferencyjne VoIP — modele zoptymalizowane do pracy w obecnych i powstających sieciach IP.
  • Telefony konferencyjne Microsoft: Jedyne grupowe systemy konferencyjne dostosowane do użytku ze Skype for Business i Microsoft Lync.
  • Telefony głośnomówiące USB: Proste, uniwersalne rozwiązania do komunikacji w podróży.

Inteligentne systemy konferencyjne dostosowane do wszystkich pomieszczeń konferencyjnych

Poznaj Polycom Trio.ZOBACZ TERAZ
Close
+Expand

Polycom Trio 8800

Polycom Trio 8800 to nowoczesny telefon konferencyjny. Łącząc legendarną jakość głosu z dodatkowymi możliwościami osobistego udostępniania treści i wideokonferencji klasy biznes, Trio może być elastycznie wdrażane w dowolnym miejscu, od najmniejszych sal spotkań po najwieksze sale konferencyjne.Learn More 
+Expand

Polycom Trio 8500

Polycom Trio 8500 - nowy standard konferencyjnej komunikacji. Łącząc legendarną jakość dźwięku Polycom i współczesny intuicyjny interfejs, Trio 8500 sprawia że połaczenia konferencyjne są łatwiejsze niż kiedykolwiek. Trio 8500 oferuje najszerszą interoperacyjność, oraz swobodę wdrażania na wszystkich wiodących platformach głosowych na rynku.Learn More 
+Expand

SoundStation Duo

KARTA KATALOGOWA Open SIP, Medium Room

SoundStation Duo

Niezależnie od tego, czy w swoich salach konferencyjnych nadal korzystasz z linii analogowych, czy też cieszysz się już zaletami telefonii Voice over IP (VoIP) – telefon Polycom SoundStation Duo zapewni Ci wyjątkową elastyczność wdrażania w przypadku małych i średnich pomieszczeń.Learn More 
You may select up to 3 products for comparison You have selected 3 products for comparison and reached the limit You have selected 1 of 3 products for comparison You have selected 2 of 3 products for comparison

Dźwięk dostosowany do każdego pomieszczenia

Każde pomieszczenie ma własny profil dźwięku. Nasze zainstalowane rozwiązania audio zapewniają spójny, realistyczny dźwięk w jakości HD — nawet w trudnych lokalizacjach, takich jak sale posiedzeń zarządu i audytoria. Każda osoba może dobrze słyszeć całą rozmowę – niezależnie od tego, czy siedzi w pierwszym, czy ostatnim rzędzie.

SoundStructure C-Series
SoundStructure SR-12

Seminaria internetowe

Skype for Business — wskazówki dotyczące rozwiązań głosowych

Dołącz do ekspertów z dziedziny rozwiązań Polycom, którzy poprowadzą Cię przez wspólne wyzwania i pomogą opracować plan pozwalający odnieść sukces.


OGLĄDAJ TERAZ

Office 365 Cloud Voice — zalecenia i ostrzeżenia

Jeff Schertz, specjalista Skype for Business z tytułem MVP i architekt rozwiązań Polycom, przedstawia najlepsze praktyki w zakresie przejścia na korzystanie z rozwiązań głosowych w chmurze.

OGLĄDAJ TERAZ

Zasoby

Telefony konferencyjne firmy Polycom zapewniające kompatybilność w ramach platformy

Telefony konferencyjne Polycom współpracują z ponad 60 platformami komunikacyjnymi. Znajdź swoją tutaj.
 

Więcej informacji

10 najważniejszych powodów, dla których warto rozważyć zmianę telefonu konferencyjnego

Poznaj 10 najważniejszych powodów, dla których warto zamienić swój telefon konferencyjny na Polycom Trio

Przewodnik