Akcesoria do obsługi głosu

Akcesoria do konferencji głosowych Polycom pozwalają dostosować urządzenia do różnorodnych potrzeb Twoich pracowników. Zwiększ wartość i funkcjonalność swoich urządzeń — możesz usłyszeć najdrobniejsze niuanse nawet w największych pomieszczeniach dzięki dodatkowym mikrofonom lub legendarnemu rozwiązaniu do wzmocnienia dźwięku SoundStructure firmy Polycom. Nasze akcesoria do sprzętu wykorzystywanego w sali konferencyjnej zostały zaprojektowane z myślą o sposobie, w jaki pracujesz. Dzięki temu kwestie techniczne odchodzą na drugi plan, a na pierwszym pozostają ważne rozmowy.

Brak wyników

Rozwiń kryteria wyboru.

+Rozwiń

Dodatkowe mikrofony Polycom Trio


Dodatkowe mikrofony Polycom Trio

Zwiększ zasięg telefonu konferencyjnego Polycom Trio, wykorzystując dodatkowe, 360-stopniowe mikrofony oferujące możliwość wyciszania z dowolnego miejsca przy stole, co doskonale sprawdza się podczas konferencji.


+Rozwiń

Mikrofony sufitowe Polycom

Dzięki mikrofonowi sufitowemu Polycom usłyszysz każde słowo, sylabę i akcent.
Stabilny, niezawodny mikrofon o 360-stopniowym zasięgu, który pozwala zachować porządek na stole. Po sparowaniu z systemem wideokonferencyjnym Polycom lub zainstalowanymi rozwiązaniami audio dźwięk jest rejestrowany i emitowany w niezrównanej jakości.


Więcej informacji 
+Rozwiń

SoundStructure C-Series

Niektóre pomieszczenia wymagają bardziej rozbudowanych funkcji audio niż te oferowane przez standardowe systemy telefonii konferencyjnej lub wideo.

Zainstalowane rozwiązanie audio SoundStructure C-Series zapewnia wrażenia z immersive audio zarówno podczas konferencji głosowych, jak i wideokonferencji.


Więcej informacji 
Polycom is now a part of Plantronics
For Plantronics headsets please visit Plantronics.com

PLANTRONICS