Uproszczona współpraca

Gdy pracownicy nie słyszą wyraźnie siebie nawzajem lub nie mogą skoncentrować się na tym, co jest omawiane, wówczas wydajność spada. Zwiększ wydajność połączeń telefonicznych i konferencyjnych poprzez unowocześnienie narzędzi komunikacji zespołowej. Dzięki technologiom dźwięku i rozwiązaniom głosowym klasy korporacyjnej w jakości HD, opracowanym przez firmę Polycom, każdy uczestnik może słyszeć i być dobrze słyszanym. Twoje zespoły mogą skupić się na tym, co ma największe znaczenie — na silniejszych, głębszych kontaktach z klientami, partnerami i współpracownikami.

Produkty głosowe i audio

+Rozwiń

Telefony konferencyjne

Upewnij się, że wszyscy uczestnicy konferencji audio mogą słyszeć i być dobrze słyszani.

Gdy wszyscy są ze sobą odpowiednio połączeni, zdarzają się wspaniałe rzeczy. Szeroka gama telefonów konferencyjnych wykorzystuje najnowocześniejszą technologię zapewniającą dźwięk wysokiej jakości, dostosowującą się w taki sposób, aby maksymalizować możliwości każdego otoczenia. Są one również łatwe w użyciu i płynnie integrują się z istniejącymi platformami komunikacyjnymi.


Zobacz wszystkie telefony konferencyjne

+Rozwiń

Telefony stacjonarne VoIP

Łącz się i współpracuj, korzystając z dowolnego osobistego stanowiska pracy za pomocą aplikacji głosowych, wideo i biznesowych.

Dedykowane rozwiązania głosowe pomagają ludziom łączyć się i zwiększać efektywność swojej pracy. Nasze telefony Voice Over IP (VoIP) umożliwiają każdemu użytkownikowi łatwe łączenie się i współpracę przy użyciu aplikacji głosowych, wideo i biznesowych. Można korzystać z nich, nie odchodząc od swojego biurka. Łatwe w obsłudze funkcje i intuicyjna konstrukcja zwiększają wydajność i optymalizują obieg pracy.


Zobacz wszystkie telefony stacjonarne VoIP

+Rozwiń

Zainstalowane rozwiązania audio

Prowadź konferencje audio z wysokiej jakości dźwiękiem w większych pomieszczeniach, audytoriach oraz unikalnych salach spotkań, które wymagają niestandardowych rozwiązań głosowych i audio.

Wyposażaj duże i indywidualnie zaprojektowane sale konferencyjne, aby zapewnić swoim pracownikom transparentną współpracę opartą o rozwiązania głosowe. Nasze zainstalowane rozwiązania audio zapewniają realistyczny dźwięk w jakości HD, co daje gwarancję jego czystości — nawet w najtrudniejszych lokalizacjach. Teraz wszyscy mogą bez najmniejszego wysiłku słyszeć i udostępniać wszystko, niezależnie od tego, czy są na scenie, czy w ostatnim rzędzie.


Zobacz wszystkie zainstalowane produkty audio

ZASOBY
+Rozwiń

Microsoft

Obecnie oferujemy najszerszy zestaw rozwiązań głosowych dostępnych dla środowisk Microsoft — dzięki czemu zyskujesz największy wybór oraz wydajność, niezależnie od potrzeb Twojej firmy.

70% wszystkich telefonów współpracujących z programem Skype for Business jest dostępnych w naszej ofercie. Wynika to z tego, że opracowujemy i projektujemy nasze rozwiązania w taki sposób, by maksymalizować korporacyjne środowisko głosowe Microsoft. Wdrażanie jest szybkie, integracja płynna, a kompatybilność gwarantowana.


Zobacz wszystkie rozwiązania głosowe dla środowisk Microsoft

Zwiększaj wydajność dzięki zaawansowanym funkcjom audio

Daj swoim zespołom możliwość lepszej wspólnej pracy, wolnej od zakłóceń. Nasze legendarne rozwiązanie jakość dźwięku klasy korporacyjnej redukuje zakłócenia powodowane hałasem otoczenia, dzięki czemu możesz zawsze śledzić każdą rozmowę i nigdy nie przegapisz żadnych szczegółów. Dostajesz więcej, ponieważ stale udoskonalamy nasze technologie dźwiękowe.

+Rozwiń

Acoustic Clarity Upewnij się, że połączenia konferencyjne są realizowane bezproblemowo.

+Rozwiń

HD VoiceNie pozwól, by stłumiony dźwięk lub nieusłyszane słowa, spowalniały pracę Twoich zespołów.

+Rozwiń

Acoustic FenceBlokuje hałas i sprawia, że „współpraca z dowolnego miejsca” jest możliwa.

Nasze innowacje, takie jak dźwięk duplex, eliminowanie echa i redukcja szumu tła, dzięki zaawansowanemu przetwarzaniu głosu usuwają zakłócenia nawet w hałaśliwym otoczeniu. Umożliwia to Twoim zespołom swobodną komunikację. A Twoje spotkania mają perfekcyjny przebieg.

Technologia Polycom HD Voice zapewnia ponad dwukrotnie większą przejrzystość zwykłych połączeń telefonicznych, aby poprawić komunikację i zrozumienie. Zaoszczędzisz czas, ograniczysz ilość błędów i zwiększysz wydajność.

Zobacz innowacje HD Voice

Od kawiarni po lotniska — ludzie często prowadzą rozmowy głosowe i wideo w głośnych miejscach. Opatentowana przez Polycom technologia Acoustic Fence tworzy wirtualną barierę dźwiękową, która blokuje wszelkie dźwięki pochodzące spoza Twojej najbliższej lokalizacji. Teraz Twoi pracownicy mogą działać efektywnie, w dowolnym miejscu — bez obaw o zakłócenia.

Usługi współpracy głosowej

Zapewnij sobie sukces i zmaksymalizuj zwrot z inwestycji we współpracę głosową, korzystając z tych usług.

Usługi dla otwartych środowisk SIP

Kompleksowe usługi związane z rozwiązaniami głosowymi są oferowane przez dostawcę usług głosowych Polycom i partnerów korzystających ze środowisk opartych na lokalnym środowisku SIP. Polycom szkoli i udziela pomocy tym partnerom podczas konfigurowania, aktualizowania i zarządzania pełnym portfolio rozwiązań do współpracy firmy Polycom. Skorzystaj z pomocy usługodawcy oferującego usługi w chmurze lub lokalne, by zapewnić sobie wdrożenie rozwiązań współpracy głosowej z powodzeniem. Jeśli nie posiadasz dostawcy usług w chmurze lub lokalnych, narzędzie do wyszukiwania partnerów pomoże Ci zlokalizować dostawców z Twojej okolicy.

Znajdź partnera

Usługi dla środowisk Microsoft

Upewnij się, że wdrożenie rozwiązania Microsoft Voice zostanie przeprowadzone sprawnie — od początku do końca. Dziesięcioletnie partnerstwo firm Polycom i Microsoft oraz nasz szeroki wachlarz rozwiązań głosowych dla pakietu Office 365 oraz aplikacji Skype for Business zaowocował unikalną wiedzą, dzięki której pomożemy Ci odnieść sukces. Uzupełniamy nasze szerokie portfolio produktów konkretnymi usługami wdrożeń rozwiązań głosowych w środowiskach Microsoft. Pomogą one zaplanować, prowadzić i rozwijać współpracę głosową. Jeśli zdecydujesz się na rozwiązanie Microsoft Voice, pozwól nam zostać partnerem, który pomoże Ci płynnie przejść przez ten proces.

Usługi dla rozwiązań środowisk Microsoft

Szkolenie i internetowa pomoc techniczna

Szkolenie dotyczące rozwiązań głosowych

Uniwersytet Polycom oferuje wiele możliwości szkoleniowych, aby wszyscy pracownicy Twojej organizacji zdobyli wiedzę na temat sposobu korzystania z naszych rozwiązań do współpracy. Nasi doświadczeni specjaliści ds. szkoleń zapewniają ścieżki nauczania progresywnego w formach dostosowanych do Twojego budżetu, planu i osobistych preferencji nauczania. Wśród różnorodnych opcji szkoleniowych: bezpłatne szkolenie online do przeprowadzenia we własnym zakresie, zajęcia prowadzone przez instruktora i wirtualna nauka na żywo; wirtualne laboratoria zdalne i kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasze zasoby szkoleniowe to gwarancja Twojego sukcesu.

Szkolenia obejmują moduły doświadczalne, które pozwalają na obserwowanie i poznawanie rozwiązań firmy Polycom w praktyce. Oferujemy kursy na temat środowisk SIP, standardu VoIP oraz naszego portfolio Microsoft Voice, począwszy od podstawowych zastosowań aż po zaawansowane szkolenie dla administratorów IT. Niezależnie od tego, czy szukasz szkolenia dotyczącego telefonów VVX, Polycom Trio, Skype for Business i zespołów Microsoft czy naszych zainstalowanych produktów głosowych, Uniwersytet Polycom może Ci pomóc.

Uniwersytet Polycom

Internetowa pomoc techniczna

Twój sukces ma kluczowe znaczenie. Dlatego oferujemy szereg narzędzi komunikacji zespołowej, które pomogą Ci w każdym aspekcie związanym z wybranym przez Ciebie rozwiązaniem. Odwiedź naszą stronę pomocy technicznej, aby uzyskać dostęp do najczęściej zadawanych pytań, licencji i rejestracji produktów, by pobierać dokumenty i oprogramowanie. Możesz również przesyłać i śledzić zapytania o usługi, przeszukiwać naszą bazę wiedzy i współpracować z innymi członkami zapewniającej wsparcie społeczności Polycom.

Pomoc

Dokumenty głosowe i pliki do pobrania

Baza wiedzy

Wspierająca społeczność