Zwiększ swój zasięg jako partner Polycom

Sieć partnerów Polycom to ekosystem programistów, partnerów handlowych i dostawców ujednoliconej komunikacji (UC) zaangażowanych w rozszerzanie zasięgu oraz zwiększanie wartości UC i współpracy wideo przez dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań biznesowych spełniających potrzeby klientów.

Uzyskasz dostęp do światowej klasy szkoleń, certyfikatów, fachowej wiedzy i możliwości rynkowych. Będziesz mieć możliwość przejścia kolejnych poziomów programu, zdobywając nagrody za osiągnięcia i zaangażowanie.

Zostań partnerem Polycom, abyśmy mogli uzyskać maksymalną obopólną korzyść ze współpracy.

APLIKUJ TERAZ
+Rozwiń

Partner handlowy

Jako partner handlowy Polycom oferujesz klientom rozwiązania Polycom, które są odpowiednio dostosowane do ich systemu pracy. Zdobyta na szkoleniach wiedza oraz uzyskane certyfikaty z zakresu rozwiązań Polycom umożliwią Ci działanie na rzecz klientów jako doradca ds. rozwiązań. Możesz udzielać im pomocy z zakresu koncepcji, instalacji i wsparcia projektu oraz zarządzania nim — tym samym zwiększysz swoje przychody i zwiększysz renomę swojego przedsiębiorstwa.

-Zamknij

Partner handlowy

Partnerzy handlowi Polycom to wysoce wykwalifikowani specjaliści, którzy pomagają klientom dostosować swoje wysiłki w rozwoju biznesu do rozwiązań w zakresie współpracy, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom. Dzięki zdobytym zaawansowanym certyfikatom technicznym staniesz się naturalnym wyborem dla Twoich klientów, jeśli chodzi o wdrażanie rozwiązań Polycom.

Dlaczego warto dołączyć?

  • Akredytacja na rynku
  • Większe przychody
  • Wspólne planowanie biznesowe i strategiczne
+Rozwiń

Programista

Jako programista Polycom będziesz korzystać ze standardów branżowych lub interfejsów API/SDK do opracowywania i oferowania rozwiązań uzupełniających, które można zintegrować z platformą infrastruktury Polycom.

 

 

 

-Zamknij

Programista

Programiści Polycom to niezależni dostawcy oprogramowania, dostawcy zastosowań wertykalnych i dostawcy rozwiązań UC, którzy za pomocą swoich umiejętności i doświadczenia zwiększają funkcjonalność i możliwości rozwiązań Polycom dla konkretnych rynków. Wykorzystaj renomowane rozwiązania Polycom na potrzeby swoich innowacji.

Dlaczego warto dołączyć?

  • Współpraca z ekspertami z branży
  • Zdobywanie nowych możliwości rynkowych
  • Zwiększenie przychodów
+Rozwiń

Usługodawca

Jako usługodawca będziesz używać technologii Polycom, aby zapewnić rozwiązania sprzętowe i infrastrukturalne Polycom, które są zarządzane, hostowane lub znajdują się w chmurze.

-Zamknij

Usługodawca

W przypadku wdrażania rozwiązań Polycom do sieci możesz zapewnić małym i średnim firmom oraz użytkownikom mobilnym rozwiązania hostowane lub oparte na współpracy w chmurze, które są wysoce zróżnicowane i ekonomiczne.

Dlaczego warto dołączyć?

  • Możliwość zaoferowania pełnej gamy wiodących w branży usług UC opartych na chmurze
  • Zapewnienie szerszego zakresu sprzętu instalowanego u klienta
  • Zwiększenie przychodów
+Rozwiń

Dystrybutor

Jako dystrybutor Polycom będziesz wspierać naszych partnerów handlowych, zapewniając usługi sprzedażowe o dodatkowych korzyściach, zarządzanie zamówieniami, obsługę logistyczną, usługi partnerskie oraz wsparcie marketingowe i techniczne.

-Zamknij

Dystrybutor

Dystrybutorzy Polycom odgrywają kluczową rolę, jeśli chodzi o strategię firmy Polycom dotyczącą wprowadzania rozwiązań na rynek. Promują i wspierają sprzedaż rozwiązań i usług firmy Polycom. Dystrybutorzy współpracują z naszymi partnerami, którzy należą do programu partnerskiego Polycom (obejmuje on partnerów handlowych, integratorów systemów i usługodawców) i którzy prowadzą sprzedaż na rzecz dużej grupy klientów na różnych rynkach.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji:

Azja, Australia i Oceania (APAC): aprt@polycom.com

Europa, Bliski Wschód i Afryka (EMEA): emeapartnering@polycom.com

Ameryka Północna i Łacińska: certification@polycom.com

Zasoby

Przewodnik jak zostać Partnerem Polycom

Pobierz ten przewodnik, aby uzyskać informacje potrzebne do wypełnienia formularza aplikacyjnego.

Przewodnik

Umowa programu partnerskiego Polycom

Pobierz ten dokument, aby zapoznać się z aktualnymi warunkami korzystania z programu

Zasady i Warunki

Globalna polityka antykorupcyjna Polycom

Pobierz ten dokument, aby zrozumieć globalną politykę antykorupcyjną firmy Polycom

Broszura

Pakiet startowy dla Partnera            

Zapoznaj się z tym dokumentem, aby zobaczyć, jak zarejestrowane produkty są zaledwie początkiem Twojej podróży z partnerstwem w Polycom

Przewodnik

Pakiet startowy dla Partnera Polycom & Microsoft

Pobierz ten dokument, aby zrozumieć możliwości sprzedaży rozwiązań Polycom w środowisku Microsoft u klienta

Przewodnik

Poradnik aktywacyjny dla Partnera Polycom & Microsoft

Sprzedajesz rozwiązania Microsoft? Pobierz ten dokument, aby zrozumieć, dlaczego współpraca z firmą Polycom pomoże Twojej firmie.

PLAYBOOK

Przewodnik po programie Polycom Technology

Pobierz ten dokument, aby uzyskać dalsze informacje na temat programu Polycom Technology.

Przewodnik