Zacieśniaj relacje między zespołami dzięki zaawansowanym rozwiązaniom dla sal konferencyjnych

Potrzeby pracowników dotyczące współpracy nieustannie ewoluują, dlatego pomieszczenia konferencyjne także muszą ulegać przeobrażeniom. Zyskaj wyższą wydajność i produktywność dzięki rozwiązaniom klasy korporacyjnej zaprojektowanym z myślą o pomieszczeniach do spotkań o różnej charakterystyce. Rozwiązania firmy Polycom są zoptymalizowane pod kątem nowoczesnych przestrzeni roboczych, takich jak pokoje narad, otwarte przestrzenie biurowe i tradycyjne pomieszczenia do spotkań. Zapewniają obraz w jakości Full HD, udostępnianie treści i wyświetlanie notatek w jakości HD oraz niezrównaną czystość dźwięku.

Rozwiązania do współpracy w sali

+Rozwiń

RealPresence Group Series

Rozwiązanie umożliwia współpracę wideo klasy korporacyjnej w salach i miejscach spotkań o wszystkich rozmiarach dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, które maksymalizują wrażenia podczas współpracy.

Dzięki naszym funkcjom i akcesoriom do współpracy nowej generacji RealPresence Group Series możesz mieć pewność, że każdy uczestnik konwersacji będzie mógł wziąć w niej aktywny udział i będzie go słychać. Współdziałanie oparte na standardach i głęboka integracja z oprogramowaniem Microsoft Skype for Business / Lync zapewniają skalowalne i możliwe do zarządzania wrażenia z użytkowania, które upraszczają środowisko ujednoliconej komunikacji.

+Rozwiń

Polycom Trio

Polycom Trio to smartfon stworzony z myślą o nowoczesnych salach konferencyjnych. Polycom Trio to legendarna jakość dźwięku oraz doskonałe udostępnianie treści i wideo oraz skalowalność we wszystkich pomieszczeniach do spotkań.

Urządzenie Polycom RealPresence Trio zapewnia doskonałą jakość dźwięku zarówno w pokoju narad, jak i sali posiedzeń, dzięki czemu wypowiedzi stają się jeszcze bardziej wyraźne i zrozumiałe. Rozwiązanie RealPresence Trio nie tylko przełamuje bariery komunikacyjne, zapewniając doskonałą jakość dźwięku, ale także definiuje na nowo swoją kategorię produktową, pełniąc funkcję inteligentnego centrum obsługi pracy grupowej umożliwiającego współpracę wizualną w miejscach, w których wcześniej nie była ona możliwa ze względu na koszty.

+Rozwiń

Polycom Studio

Wydajność premium teraz w małych salach i pokojach narad. Polycom Studio zapewnia dźwięk i wideo klasy biznesowej za sprawą łatwego w użyciu videobaru USB.

Polycom studioZaprojektowany z myślą o małych przestrzeniach, Polycom Studio eliminuje frustrację z typowej konferencji wideo i zastępuje ją przyjaznymi dla użytkownika doświadczeniami. Dzięki najlepszej jakości dźwięku i wyrazistości głosu w swojej klasie, członkowie zespołów słyszą siebie nawzajem jak podczas rozmowy na żywo. Doświadczają również nowego poziomu zaangażowania w spotkanie za sprawą automatycznego śledzenia przez kamerę osoby mówiącej.

Rozwiązania obsługiwane przez RealPresence Group

RealPresence Group Series jest najbardziej wszechstronnym i elastycznym rozwiązaniem z zakresu wideokonferencji na rynku. Ułatwiamy wdrożenie rozwiązania, oferując opcje pakietów, które zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć wysoki poziom współpracy. Możesz też dostosować je do swoich potrzeb dzięki innowacyjnym urządzeniom peryferyjnym, aby w pełni wykorzystać możliwości spotkań.

Klienci