Rozwiązania mobilne i osobiste

Osobiste i mobilne wideokonferencje

Zwiększ produktywność, zapewniając pracownikom elastyczność w zakresie współpracy dzięki wykorzystaniu obrazu i dźwięku wysokiej jakości oraz udostępnianiu treści. Bez względu na platformę sprzętową i lokalizację.

Bezpłatna wersja próbna aplikacji RealPresence Desktop

Poznaj zalety aplikacji RealPresence Desktop, korzystając z niej bezpłatnie przez 30 dni. Zacznij współpracować „twarzą w twarz” niezależnie od miejsca pobytu.


POBIERZ BEZPŁATNĄ WERSJĘ PRÓBNĄ

Dziesięć sposobów na lepsze wrażenia ze spotkań

Obejrzyj nasz webinar „Dziesięć sposobów na lepsze wrażenia podczas spotkań”, aby dowiedzieć się, jak zapewniać wyjątkowe wrażenia podczas spotkań dzięki najnowszym innowacjom i funkcjom rozwiązania RealPresence Group Series.

Oglądaj teraz

Telefon VVX 310

Poznaj jakość dźwięku klasy korporacyjnej w domowym biurze.

RealPresence Web Suite

Każdy może współpracować w sieci, w dowolnym miejscu, dzięki bogatym funkcjom udostępniania treści, które pomagają wprowadzać w życie nowe pomysły przy jednoczesnej integracji z codziennymi procesami w firmie.

Zobacz ich reakcje

Podłącz EagleEye Mini i zmień dowolne połączenie audio w spotkanie z obsługą obrazu i udostępniania treści, zapewniając wydajniejszą współpracę.

RealPresence Trio

Przekształć małe pomieszczenie do spotkań w inteligentne centrum obsługujące dźwięk w jakości HD, udostępnianie treści i transmisję obrazu na żywo w jakości HD.

Współpraca najwyższej jakości

Elastyczne rozwiązania, które z łatwością przekształcą połączenia audio w wideokonferencje, a nawet umożliwiają połączenie bezprzewodowe z laptopa, telefonu lub tabletu.

RealPresence Centro

Rozwiązanie RealPresence Centro zmienia sposób spotykania się i współpracowania. Sprawia, że technologia nie jest już czynnikiem przeszkadzającym w zaangażowaniu i interakcji, lecz sprawnie działającym narzędziem, dzięki któremu odległość traci znaczenie.

Prostota ekranu dotykowego

Steruj połączeniami i twórz notatki z dowolnego miejsca dzięki niestandardowym 27-calowym monitorom dotykowym, które zapewniają łatwy dostęp i czytelność.

Zautomatyzowane wyświetlanie/ukrywanie kamery

Uchwyć całe pomieszczenie dzięki opatentowanej kamerze o 360-stopniowym zasięgu, która zapewnia najwyższy poziom współpracy. Kamera jest automatycznie ukrywana, gdy system nie jest używany.

EagleEye Producer

Rozwiązanie EagleEye Producer automatycznie kadruje i ustawia zoom na obecnie mówiącej osobie bez względu na to, gdzie się znajduje.

RealPresence Group 500

Wydajny dźwięk i obraz oraz udostępnianie zawartości interaktywnej zbliżają użytkowników i podnoszą jakość współpracy rozproszonych geograficznie zespołów.

Aplikacja Polycom Content

Mała aplikacja umożliwia błyskawiczne rozpoczęcie udostępniania zawartości, dzięki czemu wszyscy uczestnicy konferencji będą na bieżąco w różnych systemach.

Polycom Trio 8800

Polycom Trio to połączenie światowej klasy konferencji audio oraz biznesowej transmisji obrazu i treści. Łączy się z wiodącymi obecnymi oraz przyszłymi platformami ujednoliconej komunikacji.

EagleEye Director II

Przygotuj się na zbliżenie dzięki jedynej kamerze wideokonferencyjnej wyposażonej w technologię, która sprawi, że poczujesz się jak na spotkaniu twarzą w twarz.

Aplikacja Polycom Content

Mała aplikacja umożliwia błyskawiczne rozpoczęcie udostępniania zawartości, dzięki czemu wszyscy uczestnicy konferencji będą na bieżąco w różnych systemach.

RealPresence Touch

Rozpocznij rozmowę za dotknięciem jednego przycisku ze zintegrowanego kalendarza bezpośrednio na ekranie dotykowym.

RealPresence Immersive Studio

Realistyczna jakość obrazu, dźwięku i współpracy, dzięki której zapomnisz o technologii.

Pożegnaj szumy tła

Cyfrowe mikrofony sufitowe zapewniają niesamowitą czystość dźwięku bez zakłóceń w tle i pełną koncentrację na spotkaniach.

Tchnij życie w spotkania

Niesamowity realizm i niesamowite wrażenia dzięki 84-calowym wyświetlaczom 4K Ultra HD.

Produkty RealPresence

+Rozwiń

Oparte na przeglądarce

Zacieśnij relacje między zespołami, zapewniając im dostęp do sieci współpracy wizualnej jednym kliknięciem łącza — niezależnie od lokalizacji i platformy sprzętowej.

Współpraca z poziomu przeglądarki internetowej. Wystarczy kliknąć łącze, aby wziąć udział w dowolnym spotkaniu bazującym na standardach oraz korzystać z dobrodziejstw dźwięku i obrazu wysokiej jakości oraz udostępniania treści z wielu źródeł. Tylko oferta firmy Polycom stanowi połączenie łatwości obsługi i potężnych możliwości współpracy z innymi urządzeniami.

+Rozwiń

Stacjonarne

Bierz aktywny udział w spotkaniach, siedząc przy biurku lub będąc w podróży dzięki rozwiązaniom do współpracy zaprojektowanym z myślą o spersonalizowanych środowiskach pracy.

Umożliw pracownikom uczestniczenie w spotkaniach w preferowanym przez nich środowisku. Nasze oprogramowanie do współpracy oferuje szereg opcji uczestnictwa w spotkaniach niezależnie od tego, czy siedzisz przy biurku, na sofie, czy też w ulubionej kawiarni. Nasze rozwiązania pozwalają wybrać urządzenie dedykowane do służbowego stanowiska pracy lub domowego biura.

+Rozwiń

Mobilne

Korzystaj z funkcji współpracy klasy korporacyjnej z poziomu urządzenia mobilnego, aby każde spotkanie miało znaczenie.

Pracuj w preferowany przez siebie sposób i bądź na bieżąco z harmonogramem spotkań. Nasze rozwiązania mobilne pozwalają uczestniczyć w spotkaniach z każdego miejsca przy użyciu urządzenia mobilnego. Możesz oglądać i słuchać współpracowników z innych lokalizacji, a także udostępniać treści i dodawać notatki w czasie rzeczywistym. Pobieraj treści z Internetu lub z chmury i zarządzaj systemem grupowym w sali konferencyjnej przy użyciu rozwiązania SmartPairing.

Zasoby

Niech Twoje pomysły będą wyraźnie słyszane

Technologia Polycom Acoustic Fence tworzy niewidzialną barierę dla dźwięków z otoczenia, aktywnie wychwytując i eliminując odgłosy w tle niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

OBEJRZYJ FILM
Zamknij

RealPresence Desktop Acoustic Fence

 

Opis produktów mobilnych i stacjonarnych do wideokonferencji

RealPresence Mobile i RealPresence Desktop to zaawansowane narzędzia do współpracy. Poznaj ich najważniejsze funkcje.
 
 

OBEJRZYJ FILM
Zamknij

Polycom RealPresence Desktop i Mobile — karta katalogowa

 

Twój mikrofon jest wyciszony
 

Nie czekaj, aż dowiesz się od innych, że Cię nie słychać. Nasze inteligentne oprogramowanie powiadomi Cię, jeśli zaczniesz mówić z wyciszonym mikrofonem.
 
 

OBEJRZYJ FILM
Zamknij

RealPresence Desktop — wyciszenie inteligentne