Rozwiązania mobilne i osobiste

Osobiste i mobilne wideokonferencje

Zwiększ produktywność, zapewniając pracownikom elastyczność w zakresie współpracy dzięki wykorzystaniu obrazu i dźwięku wysokiej jakości oraz udostępnianiu treści. Bez względu na platformę sprzętową i lokalizację.

Dziesięć sposobów na lepsze wrażenia ze spotkań

Obejrzyj nasz webinar „Dziesięć sposobów na lepsze wrażenia podczas spotkań”, aby dowiedzieć się, jak zapewniać wyjątkowe wrażenia podczas spotkań dzięki najnowszym innowacjom i funkcjom rozwiązania RealPresence Group Series.

Oglądaj teraz

Telefon VVX 310

Poznaj jakość dźwięku klasy korporacyjnej w domowym biurze.

RealPresence Web Suite

Każdy może współpracować w sieci, w dowolnym miejscu, dzięki bogatym funkcjom udostępniania treści, które pomagają wprowadzać w życie nowe pomysły przy jednoczesnej integracji z codziennymi procesami w firmie.

Zobacz ich reakcje

Podłącz EagleEye Mini i zmień dowolne połączenie audio w spotkanie z obsługą obrazu i udostępniania treści, zapewniając wydajniejszą współpracę.

RealPresence Trio

Przekształć małe pomieszczenie do spotkań w inteligentne centrum obsługujące dźwięk w jakości HD, udostępnianie treści i transmisję obrazu na żywo w jakości HD.

Współpraca najwyższej jakości

Elastyczne rozwiązania, które z łatwością przekształcą połączenia audio w wideokonferencje, a nawet umożliwiają połączenie bezprzewodowe z laptopa, telefonu lub tabletu.

RealPresence Centro

Rozwiązanie RealPresence Centro zmienia sposób spotykania się i współpracowania. Sprawia, że technologia nie jest już czynnikiem przeszkadzającym w zaangażowaniu i interakcji, lecz sprawnie działającym narzędziem, dzięki któremu odległość traci znaczenie.

Prostota ekranu dotykowego

Steruj połączeniami i twórz notatki z dowolnego miejsca dzięki niestandardowym 27-calowym monitorom dotykowym, które zapewniają łatwy dostęp i czytelność.

Zautomatyzowane wyświetlanie/ukrywanie kamery

Uchwyć całe pomieszczenie dzięki opatentowanej kamerze o 360-stopniowym zasięgu, która zapewnia najwyższy poziom współpracy. Kamera jest automatycznie ukrywana, gdy system nie jest używany.

EagleEye Producer

Rozwiązanie EagleEye Producer automatycznie kadruje i ustawia zoom na obecnie mówiącej osobie bez względu na to, gdzie się znajduje.

RealPresence Group 500

Wydajny dźwięk i obraz oraz udostępnianie zawartości interaktywnej zbliżają użytkowników i podnoszą jakość współpracy rozproszonych geograficznie zespołów.

Aplikacja Polycom Content

Mała aplikacja umożliwia błyskawiczne rozpoczęcie udostępniania zawartości, dzięki czemu wszyscy uczestnicy konferencji będą na bieżąco w różnych systemach.

Polycom Trio 8800

Polycom Trio to połączenie światowej klasy konferencji audio oraz biznesowej transmisji obrazu i treści. Łączy się z wiodącymi obecnymi oraz przyszłymi platformami ujednoliconej komunikacji.

EagleEye Director II

Przygotuj się na zbliżenie dzięki jedynej kamerze wideokonferencyjnej wyposażonej w technologię, która sprawi, że poczujesz się jak na spotkaniu twarzą w twarz.

Aplikacja Polycom Content

Mała aplikacja umożliwia błyskawiczne rozpoczęcie udostępniania zawartości, dzięki czemu wszyscy uczestnicy konferencji będą na bieżąco w różnych systemach.

RealPresence Touch

Rozpocznij rozmowę za dotknięciem jednego przycisku ze zintegrowanego kalendarza bezpośrednio na ekranie dotykowym.

RealPresence Immersive Studio

Realistyczna jakość obrazu, dźwięku i współpracy, dzięki której zapomnisz o technologii.

Pożegnaj szumy tła

Cyfrowe mikrofony sufitowe zapewniają niesamowitą czystość dźwięku bez zakłóceń w tle i pełną koncentrację na spotkaniach.

Tchnij życie w spotkania

Niesamowity realizm i niesamowite wrażenia dzięki 84-calowym wyświetlaczom 4K Ultra HD.

Produkty RealPresence

+Rozwiń

Oparte na przeglądarce

Zacieśnij relacje między zespołami, zapewniając im dostęp do sieci współpracy wizualnej jednym kliknięciem łącza — niezależnie od lokalizacji i platformy sprzętowej.

Współpraca z poziomu przeglądarki internetowej. Wystarczy kliknąć łącze, aby wziąć udział w dowolnym spotkaniu bazującym na standardach oraz korzystać z dobrodziejstw dźwięku i obrazu wysokiej jakości oraz udostępniania treści z wielu źródeł. Tylko oferta firmy Polycom stanowi połączenie łatwości obsługi i potężnych możliwości współpracy z innymi urządzeniami.

+Rozwiń

Stacjonarne

Bierz aktywny udział w spotkaniach, siedząc przy biurku lub będąc w podróży dzięki rozwiązaniom do współpracy zaprojektowanym z myślą o spersonalizowanych środowiskach pracy.

Umożliw pracownikom uczestniczenie w spotkaniach w preferowanym przez nich środowisku. Nasze oprogramowanie do współpracy oferuje szereg opcji uczestnictwa w spotkaniach niezależnie od tego, czy siedzisz przy biurku, na sofie, czy też w ulubionej kawiarni. Nasze rozwiązania pozwalają wybrać urządzenie dedykowane do służbowego stanowiska pracy lub domowego biura.

+Rozwiń

Mobilne

Korzystaj z funkcji współpracy klasy korporacyjnej z poziomu urządzenia mobilnego, aby każde spotkanie miało znaczenie.

Pracuj w preferowany przez siebie sposób i bądź na bieżąco z harmonogramem spotkań. Nasze rozwiązania mobilne pozwalają uczestniczyć w spotkaniach z każdego miejsca przy użyciu urządzenia mobilnego. Możesz oglądać i słuchać współpracowników z innych lokalizacji, a także udostępniać treści i dodawać notatki w czasie rzeczywistym. Pobieraj treści z Internetu lub z chmury i zarządzaj systemem grupowym w sali konferencyjnej przy użyciu rozwiązania SmartPairing.

Zasoby

Niech Twoje pomysły będą wyraźnie słyszane

Technologia Polycom Acoustic Fence tworzy niewidzialną barierę dla dźwięków z otoczenia, aktywnie wychwytując i eliminując odgłosy w tle niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

OBEJRZYJ FILM
Zamknij

RealPresence Desktop Acoustic Fence

 

Opis produktów mobilnych i stacjonarnych do wideokonferencji

RealPresence Mobile i RealPresence Desktop to zaawansowane narzędzia do współpracy. Poznaj ich najważniejsze funkcje.
 
 

OBEJRZYJ FILM
Zamknij

Polycom RealPresence Desktop i Mobile — karta katalogowa

 

Twój mikrofon jest wyciszony
 

Nie czekaj, aż dowiesz się od innych, że Cię nie słychać. Nasze inteligentne oprogramowanie powiadomi Cię, jeśli zaczniesz mówić z wyciszonym mikrofonem.
 
 

OBEJRZYJ FILM
Zamknij

RealPresence Desktop — wyciszenie inteligentne