RealPresence Immersive Studio Flex

Najlepsza współpraca w Twoim środowisku wideo
Użytkownicy siedzący za stołem, doświadczają wrażenia z rozszerzonego wideo 4K
Technologia Polycom 3D audio pozwala użytkownikom poczuć sie jakby byli w tym samym pokoju spotkań podczas rozmów z innymi uzytkownikami w innych lokalizacjach
Użytkownicy mają możliwość nabycia opcjonalnie tylnej ściany do zestawu Immersive Studio Flex
Wybierz spośród konfiguracji kolorów Jabłoń, orzech lub biel
Zawartość 1080p60 może być współdzielona z różnych urządzeń

Inwestując w rozwiązania immersive oczekujesz niesamowitych wrażeń. Zależy nam na niezrównanych wrażeniach — zachwycającej jakości obrazu, prawdziwie realistycznym dźwięku oraz interaktywnych funkcjach współpracy, które sprawiają, że przebiega ona równie dobrze, jak przy bezpośrednim kontakcie. Polycom oferuje innowacyjne i dające wrażenie zanurzenia rozwiązania, jak również może pochwalić się doświadczeniem w dostarczaniu zachwycających wrażeń użytkowych, co czyni nas naturalnym wyborem podczas poszukiwania dostawcy. Rozwiązanie RealPresence Immersive Studio Flex firmy Polycom pozwala dostarczyć najlepsze wrażenia z wideokonferencji w większej liczbie miejsc dzięki elastycznym opcjom wdrożeniowym i niezrównanym możliwościom współpracy z innymi urządzeniami.

Niezrównane wrażenia użytkowania

Niespotykane wcześniej wrażenia z obcowania z technologiami wideo stanowią wyraz postępu i odejścia od tradycyjnych wideokonferencji.

 • Zachwycająca jakość obrazu w rozdzielczości 4k na supercienkich wyświetlaczach o przekątnej 65 cali w połączeniu z zaawansowaną technologią mającą na celu zapewnianie najlepszych wrażeń podczas korzystania z wideo.
 • Prawdziwe wrażenia bezpośredniego spotkania, które zachwycają użytkowników i zwiększają chęć wdrożenia oraz wykorzystania rozwiązania.
 • Uzyskaj wyraźny podgląd wszystkich uczestników połączenia w inteligentnie zaplanowanym układzie.

Ciesz się dźwiękiem tak wyraźnym, że usłyszysz najdrobniejszy szept.

 • Technologia Polycom 3D Voice zapewnia przełomowe wrażenia użytkowania audio charakterystyczne dla systemów immersive telepresence. Pozwala ona m.in. rozpoznawać osoby mówiące, nawet jeśli w danym momencie jednocześnie wypowiada się wiele osób.
 • Wydajne cyfrowe mikrofony sufitowe precyzyjnie rejestrują głosy osób, eliminując jednocześnie odgłosy w tle.

Nie zapomnieliśmy o treści — nasze rozwiązanie zostało zaprojektowane od podstaw pod kątem bogatej współpracy, dlatego wszyscy uczestnicy mogą udostępniać treści i obsługiwać je w sposób intuicyjny bez szkody dla jakości, co znacznie zwiększa produktywność.

 • Wybraną udostępnioną treść można odpowiednio wyeksponować na dowolnym ekranie, aby była wyraźnie widoczna dla wszystkich uczestników.
 • Jakość 1080p60 — udostępniaj treści w super wysokiej rozdzielczości zapewniającej wysoki poziom szczegółowości i płynny ruch na potrzeby wydajnej współpracy.
 • Interakcja z treścią odbywa się w czasie rzeczywistym dzięki obsłudze adnotacji i tablic z poziomu laptopa lub urządzenia mobilnego.

Niezrównane możliwości współpracy z innymi urządzeniami

Niezwykle ważną kwestią jest bezproblemowa integracja rozwiązań immersive z istniejącą infrastrukturą i obiegami procesów pracy. Tylko produkty firmy Polycom gwarantują, że Twoja inwestycja w immersive telepresence będzie naturalnym rozwinięciem istniejącego środowiska wideo i uzupełni go o wyjątkowe innowacje w celu dostarczenia najlepszych w swojej klasie wrażeń użytkowych niezależnie od tego, z kim się łączysz.

 • Nasze rozwiązanie jest oparte na standardach, dzięki czemu bez problemu obsługuje połączenia z sal konferencyjnych oraz urządzeń mobilnych i stacjonarnych.
 • Integracja z programem Skype for Business i obsługa rozwiązania Polycom RealConnect sprawia, że Immersive Studio Flex staje się naturalnym rozwinięciem znajomych wrażeń z użytkowania.
  • Wygodne dołączanie do konferencji za pomocą jednego dotknięcia w zintegrowanym kalendarzu.
  • Podgląd uczestników można uzyskać w specjalnym widoku na wszystkich trzech ekranach.
  • Widok obejmuje całe pomieszczenie, dzięki czemu każdy uczestnik cały czas znajduje się w polu widzenia.
  • Obsługa informacji o obecności i statusie jest zgodna z obiegiem procesów pracy programu Skype for Business i informuje o tym, czy dane pomieszczenie jest zajęte.
 • Współdziałanie z protokołem TIP zapewnia obsługę środowisk telepresence firmy Cisco.

Zaskakująca przystępność cenowa

Rozwiązanie RealPresence Immersive Studio Flex jest przystępne cenowo, a ponadto dostarcza najlepsze wrażenia użytkowania bez nadwyrężania budżetu i konieczności korzystania ze specjalnych pomieszczeń lub przeprowadzania kosztownych adaptacji. RealPresence Immersive Studio Flex pozwala wybrać elementy, które mają uzupełnić istniejące pomieszczenia oraz ich wyposażenie.

 • Wystarczy kupić samą ściankę multimedialną i zachować własne meble, aby dostarczyć wrażenia z użytkowania dostosowane do istniejącego środowiska, w tym stołu i innych elementów wyposażenia.
 • Elementy dodatkowe pozwalają podnieść jakość obrazu i dźwięku w celu zapewnienia najlepszych wrażeń użytkowych bez kosztownej adaptacji pomieszczeń.
 • Łatwa modernizacja istniejących systemów telepresence pozawala dostarczyć lepsze wrażenia z użytkowania w korzystnej cenie.
 • Dzięki niewielkim rozmiarom rozwiązania nie trzeba martwić się o specjalne pomieszczenia, dzięki czemu wrażenia z użytkowania można zapewniać tam, gdzie jest to wymagane.
 • Optymalnie wykorzystaj przestrzeń, którą dysponujesz — odłączany stół może posłużyć do organizacji dowolnego spotkania niezależnie od tego, czy będzie ono wymagało korzystania z technologii wideo, czy też nie.
 • Wyświetlanie filmów i treści w jakości 1080p60 przy oszczędności pasma na poziomie 50% dzięki obsłudze kompresji H.264 High Profile
 • Technologia Polycom Lost Packet Recovery QoS chroni treści przed utratą jakości nawet podczas problemów z siecią
 • Trzy ekrany LCD o przekątnej 65 cali (165 cm) pracujące w technologii 4k UltraHD mogą wyświetlać do sześciu uczestników w pełnym rozmiarze (po dwie osoby na ekran)
 • Ekran o przekątnej 55 cali w technologii 1080p do wyświetlania treści.  Treści mogą zostać wyświetlone na jednym lub wszystkich ekranach o przekątnej 65 cali.
 • Technologia Polycom 3D Voice wykorzystuje zaawansowane przetwarzanie trzykanałowe, które dostarcza wyraźny dźwięk kierunkowy o doskonałej jakości
 • Rozwiązanie RealPresence Touch oferuje prosty i intuicyjny interfejs na ekranie o przekątnej 10,1 cala
 • Integracja z oprogramowaniem Skype for Business z obsługą obecności i statusów, natywnych protokołów wideo i audio oraz odbierania treści
 • Obsługa protokołu TIP (ang. Telepresence Interoperability Protocol) zapewnia kompatybilność z innymi rozwiązaniami immersive, co ułatwia wdrażanie środowisk mieszanych oraz komunikowanie się z klientami i partnerami.
 • Szyfrowanie głosu, obrazu i strumieni danych w standardzie AES zapewnia bezpieczeństwo i poufność spotkań
 • Personel IT może zarządzać rozwiązaniem RealPresence Immersive Studio Flex tak samo, jak innymi urządzeniami wideo z poziomu oprogramowania Polycom RealPresence Clariti, które zapewnia infrastrukturę korporacyjną do wykorzystywania zasobów wideo i audio oraz zarządzania nimi w całej organizacji.
 • Oferujemy także opcjonalne usługi zarządzania, w ramach których można zlecić nam kompleksową obsługę od inicjowania połączeń przez ich monitorowanie po nadzór operacyjny nad pomieszczeniem

Zasoby

RealPresence Immersive Studio Flex Product Brochur...

Overview of the benefits of RealPresence Immersive Studio Flex

BROSZURA

RealPresence Immersive Studio Flex Technical Speci...

Overview of the benefits of RealPresence Immersive Studio Flex

TECHNICAL SPECIFICATIONS

Powiązane produkty i usługi