Immersive Telepresence

Ważne rozmowy biznesowe powinny odbywać się twarzą w twarz. Nasze rozwiązania immersive telepresence to połączenie najwyższej jakości dźwięku i obrazu oraz funkcji udostępniania treści. Oferują one niezwykle realistyczne wrażenia z użytkowania, ułatwiają współpracę i podejmowanie decyzji oraz stymulują rozwój firmy.

Realistyczne wrażenia podczas współpracy

Polycom RealPresence Immersive Studio zapewnia specjalnie zaprojektowane środowisko, w którym każdy szczegół jest dopracowany do perfekcji w celu zapewnienia wrażeń, które są tak realistyczne, że pozwalają zapomnieć o technologii i skoncentrować się wyłącznie na celu i treści spotkania.

Prezentacja

Osobiste stanowiska pracy w drodze
 

Twoja siła robocza stanowi część 1,5-bilionowej grupy pracowników mobilnych na całym świecie. Jako że „spotkania w podróży” stają się nową normą, wszyscy oczekują natychmiastowej łączności i dostępu do treści wszędzie tam, gdzie pracują. Dowiedz się więcej o naszych elastycznych rozwiązaniach dla przestrzeni roboczych.

EKSPLORUJ PRZESTRZENIE ROBOCZE

Niewielka przestrzeń robocza do prowadzenia narad w pomieszczeniach o dowolnej wielkości
 

Twoi pracownicy wprowadzają nowy sposób pracy — w miejscach oferujących łączność, bogate multimedia i dostęp do treści na różnych urządzeniach i w rozmaitych lokalizacjach. Elastyczne rozwiązania umożliwiają zespołom przekształcenie przestrzeni roboczych i dostosowanie ich do wymaganego procesu współpracy.

EKSPLORUJ PRZESTRZENIE ROBOCZE

Przestrzeń robocza do współpracy zespołowej
 

Pracując nad projektem zespoły instynktownie gromadzą się w kręgu. Innowacyjna, skoncentrowana na ludziach technologia umożliwia przeprowadzanie bardziej naturalnych burz mózgów i skuteczne rozwiązywanie problemów.

EKSPLORUJ PRZESTRZENIE ROBOCZE

Konferencyjna przestrzeń robocza dla rozproszonej siły roboczej
 

Twoja firma i pracownicy są rozproszeni po wielu lokalizacjach. Nowoczesne pomieszczenia przeznaczone do pracy grupowej muszą być wyposażone w narzędzia pozwalające na utrzymanie łączności pomiędzy pracownikami, niezależnie od tego, w jakim miejscu na świecie się znajdują.

EKSPLORUJ PRZESTRZENIE ROBOCZE

Przestrzeń robocza kadry kierowniczej wykorzystującej współpracę wideo w sali posiedzeń zarządu
 

Twoi liderzy potrzebują niezawodnej i intuicyjnej technologii w sali posiedzeń zarządu, aby zapewnić wszystkim uczestnikom pełny udział w rozmowie.

EKSPLORUJ PRZESTRZENIE ROBOCZE

Imponująca przestrzeń robocza z systemem teleobecności
 

Twoje pokoje narad mogą dzielić tysiące kilometrów. Wykorzystywana przez Ciebie technologia musi sprawiać, że pracownicy czują się tak, jakby znajdowali się w tym samym pomieszczeniu, aby wprowadzać innowacje, rozwiązywać złożone problemy i umożliwiać lepsze podejmowanie decyzji w firmie.

EKSPLORUJ PRZESTRZENIE ROBOCZE

Produkty

+Expand

RealPresence Immersive Studio

Kiedy spotkanie jest ważne, potrzebujesz jak najbardziej realistycznego doświadczenia współpracy.

Ciesz się wrażeniami wizualnymi, dźwiękowymi i współpracy, które są tak realne, że zapomnisz o technologii i skupisz się tylko na celu i treści spotkania. Polycom RealPresence Immersive Studio zapewnia specjalnie zaprojektowane środowisko, w którym każdy szczegół jest doskonały - nawet gdy stoisz lub chodzisz po sali spotkań dzięki takim funkcjom jak: głos, film i treść HD.

„Korzystając z rozwiązań Polycom, można odnieść wrażenie, jakby siedziało się twarzą w twarz z drugą osobą. Jakość dźwięku i obrazu sprawia, że możemy realizować o wiele ambitniejsze zadania niż wcześniej.”

— Paul Miller
starszy wiceprezes ds. globalnej infrastruktury IT
TBS, Inc.