Urządzenia peryferyjne

Czas przenieść spotkania na wyższy poziom dzięki akcesoriom do RealPresence firmy Polycom. Dzięki udogodnieniom, takim jak kamery automatycznie pokazujące wszystkie osoby w pomieszczeniu, funkcje udostępniania i komentowania treści w czasie rzeczywistym oraz doskonały dźwięk nawet w bardzo dużych pomieszczeniach, Twoje spotkania już nigdy nie będą takie same. Akcesoria opracowane z myślą o różnych metodach pracy sprawiają, że możesz zapomnieć o technologii, aby skupić się na kwestiach poruszanych podczas spotkań.

No results

Please expand your selection criteria.

+Expand

EagleEye Producer

Oprogramowanie EagleEye Producer pozwala na obsługę kamery niewymagającą użycia rąk i zapewnia dane analityczne. System ten aktywnie skanuje pomieszczenie i steruje ustawieniami kadru, aby uchwycić wszystkich uczestników spotkania.


Dowiedz się więcej 
+Expand

Mikrofony sufitowe

Stabilny, niezawodny mikrofon o 360-stopniowym zasięgu, który pozwala zachować porządek na stole. Po sparowaniu z systemem wideokonferencyjnym Polycom lub zainstalowanymi rozwiązaniami audio dźwięk jest rejestrowany i emitowany w niezrównanej jakości.


Dowiedz się więcej 
+Expand

SoundStructure C-Series

Niektóre pomieszczenia wymagają bardziej rozbudowanych funkcji audio niż te oferowane przez standardowe systemy telefonii konferencyjnej lub wideo. Zainstalowane rozwiązanie audio SoundStructure C-Series zapewnia wrażenia z immersive audio zarówno podczas konferencji głosowych, jak i wideokonferencji.


Dowiedz się więcej