Technologia urządzeń peryferyjnych do rozwiązań konferencyjnych

Nadszedł czas, aby przenieść spotkania na wyższy poziom dzięki urządzeniom peryferyjnym do rozwiązań wideokonferencyjnych, w tym serii RealPresence Group oraz Polycom Trio. Te rozwiązania do sal konferencyjnych obejmują takie udogodnienia, jak kamery automatycznie pokazujące wszystkie osoby w pomieszczeniu, funkcje udostępniania i komentowania treści w czasie rzeczywistym oraz doskonały dźwięk nawet w bardzo dużych pomieszczeniach – dzięki nim spotkania już nigdy nie będą takie same. Akcesoria opracowane z myślą o różnych metodach pracy sprawiają, że możesz zapomnieć o technologii, aby skupić się na kwestiach poruszanych podczas spotkań.

Brak wyników

Rozwiń kryteria wyboru.

+Rozwiń

Kamera EagleEye IV

Kamery z 4-krotnym i 12-krotnym zoomem są wyposażone w cyfrowy czujnik zapewniający doskonałą jakość obrazu, która ułatwia komunikację w miejscu pracy. Szeroki kąt widzenia sprawia, że kamery te sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.


Więcej informacji 
+Rozwiń

Polycom EagleEye Cube

Zaawansowana kamera HD z funkcją inteligentnego kadrowania, 5-krotnym zoomem i legendarną jakością dźwięku, która zmienia bierne spotkania w małych pomieszczeniach w angażujące doświadczenie. Ta kamera jest idealnym uzupełnieniem Polycom Trio i systemów konferencyjnych z serii Group.


Więcej informacji 
+Rozwiń

EagleEye Producer

Oprogramowanie EagleEye Producer pozwala na obsługę kamery niewymagającą użycia rąk i zapewnia dane analityczne. Ten system technologii peryferyjnej aktywnie skanuje pomieszczenie i steruje ustawieniami kadru, aby uchwycić wszystkich uczestników spotkania.


Więcej informacji 
+Rozwiń

Mikrofony sufitowe

Stabilny, niezawodny mikrofon o 360-stopniowym zasięgu, który pozwala zachować porządek na stole. Po sparowaniu z systemem wideokonferencyjnym Polycom lub zainstalowanymi rozwiązaniami audio dźwięk jest rejestrowany i emitowany w niezrównanej jakości.


Więcej informacji 
+Rozwiń

SoundStructure C-Series

Niektóre pomieszczenia wymagają bardziej rozbudowanych funkcji audio niż te oferowane przez standardowe systemy telefonii konferencyjnej lub wideo. Zainstalowane rozwiązanie audio SoundStructure C-Series zapewnia wrażenia z immersive audio zarówno podczas konferencji głosowych, jak i wideokonferencji.


Więcej informacji 

Zasoby

Rozwiązania USB Polycom dla Microsoft Surface Hub

Ten arkusz danych przedstawia urządzenia peryferyjnych USB audio i wideo Polycom obsługiwane przez Microsoft Surface Hub (w połączeniach Skype for Business)

ARKUSZ DANYCH

Katalog akcesoriów serii RealPresence Group

Przenieś swoje spotkania na wyższy poziom, dodając akcesoria serii RealPresence Group


BROSZURY

Kamera Polycom EagleEye Mini

Kompaktowa kamera o wielkich możliwościach sprawi, że konferencje dźwiękowe nabiorą głębszego znaczenia


ARKUSZE DANYCH

Tabela urządzeń peryferyjnych Polycom Trio

Dostępnych jest wiele różnych akcesoriów użytecznych przy parowaniu urządzeń z serii Group i Polycom Trio


TABELA

Powiązane produkty

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby rozpocząć.

Podstawy wideokonferencji — wprowadzenie.

Więcej informacji