Współpracujemy, abyś i Ty mógł

Firmy Polycom i Microsoft prowadzą długoterminową współpracę, tworząc wysokiej jakości rozwiązania wideo, dzięki którym możesz prowadzić udane spotkania oparte na rozwiązaniach firmy Microsoft. Dzięki usługom łączącym urządzenia z oprogramowaniem Skype for Business, Microsoft Teams i natywnym sprzętem do wideokonferencji firmy Microsoft rozwiązania i usługi firmy Polycom są dostosowane do spotkań o różnej wielkości i różnych potrzebach.

Produkty wideo do zastosowania z rozwiązaniami firmy Microsoft

+Rozwiń

Współdziałanie rozwiązań wideo dla oprogramowania Microsoft Teams i Skype for Business

Usługa Polycom RealConnect dla Microsoft Teams współpracuje również z pakietem Office 365 i programem Skype for Business. RealConnect zapewnia doskonałe wrażenia z konferencji wideo i współpracy z wykorzystaniem treści przez połączenia z użyciem Teams lub Skype bez względu na używane urządzenia. RealConnect obsługuje wszystkie wersje programu Skype for Business, w tym wdrożenia w siedzibie firmy, hybrydowe i online.

Rozwiązanie Polycom RealConnect jest dostępne zarówno dla pakietu Microsoft Office 365 (Skype for Business Online), jak również programu Skype for Business dla środowisk lokalnych i hybrydowych. Wykorzystuje ono cenione w branży ujednolicone technologie konferencyjne Polycom, umożliwiając współpracę między użytkownikami programu Skype for Business oraz użytkownikami istniejących systemów wideokonferencyjnych.

+Rozwiń

Rozwiązania wideo dla spotkań biznesowych z użyciem oprogramowania Microsoft

Wykorzystaj możliwości oprogramowania Microsoft Teams lub Skype for Business w salach konferencyjnych o dowolnej wielkości. Zadbaj o jak jak najlepsze wrażenia członków zespołu i uczestników łączących się zdalnie.

Nasze rozwiązania wideo zapewniają doskonałą jakość oraz wrażenia dotyczące współpracy znane użytkownikom oprogramowania Skype for Business. Nasza oferta obejmuje także rozwiązania wideo firmy Microsoft zaprojektowane z myślą o niemal każdym rodzaju pomieszczenia i zastosowaniu.

Korzyści

Odkryj możliwości rozwiązań Polycom do wideokonferencji w jakości HD i udostępniania materiałów, czerpiąc jednocześnie korzyści z integracji z pakietem Office 365.

Dzięki zastosowaniu znajomego interfejsu oprogramowania Microsoft Teams lub Skype for Business wszystkie urządzenia firmy Polycom ułatwiają organizowanie wideokonferencji w środowisku Microsoft bez względu na lokalizację i wykorzystywane urządzenia. Bezpośrednia integracja z pakietem Office 365 zapewnia użytkownikom dostęp do kontaktów, a także pozwala planować spotkania i uczestniczyć w połączeniach za pośrednictwem Teams lub Skype jednym kliknięciem, nie zakłócając codziennych procesów.

Zasoby

Trzy zastosowania technologii wideo w programie Skype for Business

Obejrzyj ten webinar, aby uzyskać informacje na temat trendów wideo oraz najnowszych rozwiązań dla oprogramowania Skype for Business i pakietu Office 365.

OGLĄDAJ TERAZ
Zamknij

Prezentacja: Przegląd systemu Polycom CX8000 Lync Room

 

Poznaj najlepsze praktyki w zakresie obsługi głosu i obrazu

Poznaj opinie ekspertów Polycom na temat najlepszych praktyk związanych z wdrażaniem rozwiązań Skype for Business i Office 365 obsługujących głos i obraz.


OdtwórzOBEJRZYJ TERAZ

Często zadawane pytania: Współpraca wideo w środowiskach niejednorodnych sprzętowo

Poznaj odpowiedzi na często zadawane pytania, aby dowiedzieć się, jak stworzyć warunki do efektywnej współpracy w środowiskach niejednorodnych sprzętowo.


POBIERZ TERAZ

Rozwiązania firm Plantronics i Polycom dla oprogramowania Microsoft Teams i Skype for Business

Wsparcie dla ludzkiej współpracy we wszystkich środowiskach firmy Microsoft.

BROSZURA

Filmy