Zwiększ produktywność spotkań

Pomóż swojemu zespołowi współpracować niezależnie od lokalizacji, w której się znajduje. Nasz sprzęt do wideokonferencji pozwala wychwycić najdrobniejsze niuanse oraz zwiększyć produktywność. Zwiększ produktywność spotkań i zredukuj koszty operacyjne w obszarach, takich jak sprzedaż i rozwój produktów oraz konsultacje lekarskie i nauczanie.

Rozwiązania wideokonferencyjne

+Rozwiń

Sala

Zapewnij swoim zespołom przestrzeń i narzędzia, które pozwolą im skuteczniej współpracować. Przygotuj sale wyposażone w systemy wideokonferencyjne HD z możliwością udostępniania treści w jakości HD.

Korzystaj z wiedzy i doświadczenia pracowników z całego świata i ograniczaj wydatki operacyjne, wyposażając pomieszczenia w wysokiej jakości sprzęt do współpracy wideo z funkcją udostępniania treści. Nasze rozwiązania są zoptymalizowane pod kątem nowoczesnych przestrzeni roboczych, takich jak pokoje narad, otwarte przestrzenie biurowe i sale konferencyjne.Seria Polycom Trio
RealPresence Group

Zobacz wszystkie produkty do pomieszczeń

ZASOBY
+Rozwiń

Microsoft

Popraw wrażenia ze współpracy opartej na pakiecie Office 365 i oprogramowaniu Skype for Business dzięki najlepszym w branży rozwiązaniom do współpracy wideo i udostępniania treści w jakości HD.

Pierwsze w branży rozwiązania współdziałania wideo pozwalające na wykorzystanie istniejących systemów wideo i zintegrowanie ich z najnowszymi systemami Skype Room.

Rozwiązania wideo i urządzenia firmy Polycom zapewniają natywną obsługę obiegu pracy Skype for Business, zapewniając kompletne wrażenia ze współpracy wideo, a ponadto oferują elastyczne opcje wdrożeniowe.


RealConnect dla pakietu Office 365 i oprogramowania Skype for Business
MSR
Seria RealPresence Group
Stacja do obsługi ujednoliconych połączeń konferencyjnych CX5500
CX5100

+Rozwiń

Rozwiązania mobilne/osobiste

Dzięki mobilnym/osobistym rozwiązaniom do współpracy możesz brać udział w spotkaniach telekonferencyjnych, siedząc przy biurku, w domu, pokoju hotelowym lub w dowolnym innym miejscu.

Mimo odległości możesz kontaktować się z współpracownikami, partnerami lub klientami, widząc się wzajemnie. Aby stworzyć bezpieczne środowisko do współpracy klasy korporacyjnej umożliwiające pracę z dowolnego miejsca, potrzebujesz oprogramowania, osobistego systemu wideo lub przeglądarki internetowej.


RealPresence Web Suite
RealPresence Desktop
RealPresence Group Convene
RealPresence Mobile dla systemu Android
RealPresence Mobile dla systemu iOS

Zobacz wszystkie produkty mobilne/osobiste

ZASOBY
+Rozwiń

Infrastruktura do współpracy wideo

Zbuduj infrastrukturę do współpracy wideo dostosowaną do wielkości przedsiębiorstwa i budżetu.

Zacieśniaj relacje między rozproszonymi zespołami i pozwól im współpracować prościej i skuteczniej w sposób zgodny z celami kadrowymi i biznesowymi. W naszej ofercie znajdują się elastyczne rozwiązania do współpracy dostosowane do specyfiki Twojej organizacji, w tym oprogramowanie i opcjonalne urządzenia, hostowane i hybrydowe chmury obliczeniowe, a także modele zakupowe wydatków operacyjnych i inwestycyjnych.


RealPresence Clariti

Zobacz wszystkie produkty związane z infrastrukturą do współpracy

ZASOBY
+Rozwiń

Immersive Telepresence

Połącz rozproszone zespoły w najbardziej naturalny i wydajny sposób z wykorzystaniem wideo.

Kieruj dyskusję na właściwe tory i podejmuj lepsze decyzje w krótszym czasie. Nasze rozwiązania telepresence stwarzają wrażenie bezpośredniej bliskości w sytuacjach, gdy rozmówcy znajdują się w innych krajach lub nawet na innych kontynentach. Korzystaj z zalet systemów telepresence, aby zwiększać zaangażowanie oddziałów firmy oraz klientów rozproszonych po całym świecie.


RealPresence Immersive Studio
RealPresence Immersive Studio Flex

Zobacz wszystkie produkty immersive telepresence

ZASOBY

Usługi wideokonferencyjne

Zwiększ szanse na sukces i zmaksymalizuj zwrot z inwestycji w rozwiązania do współpracy wideo dzięki usługom wideokonferencyjnym firmy Polycom.


Nasi eksperci pomogą rozwiązać najważniejsze problemy i dostarczą brakujących informacji, aby zwiększyć zadowolenie użytkowników i klientów, podnieść wydajność pracy i zwiększyć chęć obsługi nowych rozwiązań przez pracowników.


We współpracy z Tobą nasi specjaliści zaprojektują i wdrożą rozwiązanie, a następnie zapewnią wsparcie, optymalizację i zarządzanie nim w taki sposób, aby zapewniło oczekiwane wrażenia z użytkowania w każdej przestrzeni roboczej dzięki przejrzystemu i spójnemu obiegowi pracy.


Dowiedz się więcej o usługach Polycom

Szkolenia wideo i wsparcie techniczne online

Szkolenia wideo

Uniwersytet Polycom oferuje wiele możliwości szkoleniowych, aby wszyscy pracownicy Twojej organizacji zdobyli wiedzę na temat sposobu korzystania z rozwiązań do współpracy. Nasi doświadczeni specjaliści ds. szkoleń zapewniają ścieżki nauczania progresywnego w formach dostosowanych do Twojego budżetu, planu i osobistych preferencji nauczania. Wśród różnorodnych opcji szkoleniowych: bezpłatne szkolenie online do przeprowadzenia we własnym zakresie, zajęcia prowadzone przez instruktora i wirtualna nauka na żywo; wirtualne laboratoria zdalne i kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasze zasoby szkoleniowe to gwarancja Twojego sukcesu.

Tematyka szkoleń dotyczących punktów końcowych i platformy RealPresence jest niezwykle szeroka i obejmuje m.in. moduły poświęcone „wrażeniom użytkowym”, w ramach których można obserwować rozwiązania konferencyjne Polycom w akcji, a także praktyczne ćwiczenia z zakresu wdrażania rozwiązań i ich wspierania. Dostępne są m.in. kursy i szkolenia poświęcone punktom końcowym (RealPresence Group Series, RealPresence Immersive Studio i IS Flex, RealPresence OTX, RealPresence HDX i Skype for Business), kursy dotyczące konkretnych rozwiązań platformy RealPresence (Resource Manager, Access Director, Collaboration Server, RealPresence One itp.), a także kompleksowe kursy poświęcone wszystkim rozwiązaniom wideokonferencyjnym i platformie RealPresence. Niezależnie od tego, czy szukasz podstawowego czy bardziej zaawansowanego szkolenia, Uniwersytet Polycom może Ci pomóc!

Uniwersytet Polycom

Internetowa pomoc techniczna

Firmie Polycom zależy na sukcesie jej klientów. Z tego względu udostępniamy szereg narzędzi wsparcia dla poszczególnych rozwiązań wideokonferencyjnych. Odwiedź naszą stronę wsparcia, na której znajdziesz odpowiedzi na często zadawane pytania, informacje dotyczące licencji i rejestracji produktów, dokumenty i pliki do pobrania, narzędzia do zgłaszania problemów i ich monitorowania, bazę wiedzy oraz forum Polycom Support Community.

Dowiedz się więcej na temat zasobów wsparcia wideo firmy Polycom:

Strona wsparcia

Telepresence i wideo — dokumenty i pliki do pobrania

Platforma i infrastruktura — dokumenty i pliki do pobrania

Baza wiedzy

Wspierająca społeczność