Zwiększ produktywność spotkań

Organizacja każdego spotkania będzie dziecinnie prosta dzięki nowej gamie rozwiązań Poly. Teraz możesz swobodnie współpracować dzięki dedykowanym urządzeniom w pokojach konferencyjnych, które obsługują najpopularniejsze obecnie platformy wideo. Wypróbuj dźwięk o jakości typowej pełnowymiarowej sali posiedzeń i zaawansowane funkcje kamery, niezależnie od wielkości pomieszczenia. Dziel się pomysłami i materiałami w kilka sekund.


Łatwa instalacja, łatwe zarządzanie, a co najważniejsze – łatwa obsługa. Gama nowych rozwiązań wideo Poly przywróci urok Twoim spotkaniom.

Rozwiązania wideokonferencyjne

+Rozwiń

Sala

Zapewnij swoim zespołom przestrzeń, narzędzia i sprzęt, które pozwolą im skuteczniej współpracować. Przygotuj sale wyposażone w systemy wideokonferencyjne HD z możliwością udostępniania treści w jakości HD.

Korzystaj z wiedzy i doświadczenia pracowników z całego świata i ograniczaj wydatki operacyjne, wyposażając pomieszczenia w wysokiej jakości sprzęt do współpracy wideo z funkcją udostępniania treści. Nasze rozwiązania są zoptymalizowane pod kątem nowoczesnych przestrzeni roboczych, takich jak pokoje narad, otwarte przestrzenie biurowe i sale konferencyjne.Poly Studio
Poly Studio serii X
Poly G7500
Poly Trio

Zobacz wszystkie produkty do pomieszczeń

ZASOBY
+Rozwiń

Microsoft

Popraw wrażenia ze współpracy opartej na programie Microsoft Teams i oprogramowaniu Skype for Business dzięki najlepszym w branży rozwiązaniom do współpracy wideo i udostępniania treści w jakości HD.

Pierwsze w branży rozwiązania współdziałania wideo pozwalające na wykorzystanie istniejących systemów wideo i zintegrowanie ich z najnowszymi systemami Skype Room dla Microsoft Teams.

Rozwiązania wideo i urządzenia firmy Poly zapewniają natywną obsługę obiegu pracy Teams i Skype for Business, zapewniając kompletne wrażenia ze współpracy wideo, a ponadto oferują elastyczne opcje wdrożeniowe.


Pakiet Polycom HP SRS
MSR RealConnect dla pakietu Office 365 i oprogramowania Skype for Business
Seria RealPresence Group
Stacja do obsługi ujednoliconych połączeń konferencyjnych CX5500
CX5100

ZASOBY
+Rozwiń

Rozwiązania mobilne/osobiste

Dzięki mobilnym/osobistym rozwiązaniom do współpracy możesz brać udział w spotkaniach telekonferencyjnych, siedząc przy biurku, w domu, pokoju hotelowym lub w dowolnym innym miejscu.

Mimo odległości możesz kontaktować się z współpracownikami, partnerami lub klientami, widząc się wzajemnie. Aby stworzyć bezpieczne środowisko do współpracy klasy korporacyjnej umożliwiające pracę z dowolnego miejsca, potrzebujesz oprogramowania, osobistego systemu wideo lub przeglądarki internetowej.


RealPresence Web Suite
RealPresence Desktop
RealPresence Group Convene
RealPresence Mobile for Android
RealPresence Mobile for iOS

Zobacz wszystkie produkty mobilne/osobiste

ZASOBY
+Rozwiń

Infrastruktura do współpracy wideo

Wyposaż systemy Twojej firmy w infrastrukturę do współpracy wideo, w tym sprzęt dostosowany do wielkości przedsiębiorstwa i budżetu.

Zacieśniaj relacje między rozproszonymi zespołami i pozwól im współpracować prościej i skuteczniej w sposób zgodny z celami kadrowymi i biznesowymi. W naszej ofercie znajdują się elastyczne rozwiązania do współpracy dostosowane do specyfiki Twojej organizacji, w tym oprogramowanie i opcjonalne urządzenia, hostowane i hybrydowe chmury obliczeniowe, a także modele zakupowe wydatków operacyjnych i inwestycyjnych.


RealPresence Clariti

Zobacz wszystkie produkty związane z infrastrukturą do współpracy

ZASOBY
+Rozwiń

Immersive Telepresence

Połącz rozproszone zespoły w najbardziej naturalny i wydajny sposób z wykorzystaniem wideo.

Kieruj dyskusję na właściwe tory i podejmuj lepsze decyzje w krótszym czasie. Nasze rozwiązania telepresence stwarzają wrażenie bezpośredniej bliskości w sytuacjach, gdy rozmówcy znajdują się w innych krajach lub nawet na innych kontynentach. Korzystaj z zalet systemów telepresence, aby zwiększać zaangażowanie oddziałów firmy oraz klientów rozproszonych po całym świecie.


RealPresence Immersive Studio
RealPresence Immersive Studio Flex

Zobacz wszystkie produkty immersive telepresence

ZASOBY

Usługi wideokonferencyjne

Zwiększ swoje szanse na sukces i zmaksymalizuj zwrot z inwestycji w rozwiązania do współpracy wideo dzięki usługom wideokonferencyjnym firmy Polycom.


Nasi eksperci pomogą rozwiązać najważniejsze problemy i dostarczą brakujących informacji, aby zwiększyć zadowolenie użytkowników i klientów, podnieść wydajność pracy i zwiększyć chęć obsługi nowych rozwiązań przez pracowników.


We współpracy z Tobą nasi specjaliści zaprojektują i wdrożą rozwiązanie, a następnie zapewnią wsparcie, optymalizację i zarządzanie nim w taki sposób, aby zapewniło oczekiwane wrażenia z użytkowania w każdej przestrzeni roboczej dzięki przejrzystemu i spójnemu obiegowi pracy.


Dowiedz się więcej o usługach Polycom

Szkolenia wideo i wsparcie techniczne online

Szkolenia wideo

Uniwersytet Polycom oferuje szereg szkoleń, aby wszyscy pracownicy Twojej organizacji zdobyli wiedzę na temat sposobu korzystania z rozwiązań do współpracy Nasi doświadczeni specjaliści ds. szkoleń zapewniają ścieżki nauczania progresywnego w formach dostosowanych do Twojego budżetu, planu i osobistych preferencji nauczania. Wśród różnorodnych opcji szkoleniowych są: bezpłatne szkolenie online do przeprowadzenia we własnym zakresie, zajęcia prowadzone przez instruktora i wirtualna nauka na żywo; wirtualne laboratoria zdalne i kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasze zasoby szkoleniowe to gwarancja Twojego sukcesu.

Tematyka szkoleń dotyczących punktów końcowych i platformy RealPresence jest niezwykle szeroka i obejmuje m.in. moduły poświęcone „wrażeniom użytkowym”, w ramach których można obserwować rozwiązania konferencyjne Polycom w akcji, a także praktyczne ćwiczenia z zakresu wdrażania rozwiązań i ich wspierania. Dostępne są kursy i materiały szkoleniowe dotyczące punktów końcowych wideo, kursy dotyczące pojedynczych rozwiązań platformy RealPresence oraz kursy obejmujące wszystkie zagadnienia z zakresu wideokonferencji Polycom i platformy RealPresence. Niezależnie od tego, czy szukasz podstawowego czy bardziej zaawansowanego szkolenia, Uniwersytet Polycom może Ci pomóc!

Uniwersytet Polycom

Internetowa pomoc techniczna

Firmie Polycom zależy na sukcesie jej klientów. Z tego względu udostępniamy szereg narzędzi wsparcia dla poszczególnych rozwiązań wideokonferencyjnych. Odwiedź naszą stronę wsparcia, na której znajdziesz odpowiedzi na często zadawane pytania, informacje dotyczące licencji i rejestracji produktów, dokumenty i pliki do pobrania, narzędzia do zgłaszania problemów i ich monitorowania, bazę wiedzy oraz forum Polycom Support Community.

Dowiedz się więcej na temat zasobów wsparcia wideo firmy Polycom:

Strona wsparcia

Telepresence i wideo — dokumenty i pliki do pobrania

Platforma i infrastruktura — dokumenty i pliki do pobrania

Baza wiedzy

Wspierająca społeczność