Usługa RealConnect dla pakietu Office 365 i
Skype for Business

Rozszerzenie możliwości udostępniania wideo i treści Skype for Business przy wykorzystaniu istniejących technologii wideo.

Zarys usługi Polycom RealConnect

Umożliwia korzystanie z istniejących rozwiązań wideo w ramach znanych funkcji wideo i udostępniania treści usługi Skype for Business. RealConnect to pierwsze w branży rozwiązanie wideo o rozbudowanej kompatybilności, które pozwala użytkownikom programu Skype cieszyć się komfortem obsługi na różnych urządzeniach wideo.

Korzyści dla użytkownika:

 • Nieskomplikowane i naturalne internetowe spotkania przy użyciu aplikacji Skype
 • Wysoka jakość, dwukierunkowe udostępnianie treści przy użyciu opartych na standardach punktów końcowych wideo
 • Treść wyświetlana na znanej stronie z zawartością programu Skype.
 • Łatwe planowanie — możliwość wykorzystania programu Outlook do planowania procesów pracy z aplikacją Skype for Business
 • Funkcja Click-to-Join (kliknij, aby dołączyć) — pojedyncze kliknięcie pozwalające nawiązać połączenie zarówno klientom Skype for Business, jak i punktom końcowym Polycom i Cisco lub łatwe wybieranie za pomocą ciągu znaków
 • Znane funkcje towarzyszące organizacji spotkania — układ spotkań Skype, w tym lista uczestników, udostępnianie treści i wideo oraz panoramiczny pasek wideo.
 • Współdzielenie zawartości — dwukierunkowe udostępnianie treści

Korzyści dla administratora IT:

 • Ochrona istniejących inwestycji wideo — możliwość wykorzystania istniejących systemów wideo opartych na standardach podczas spotkań prowadzonych przy użyciu Skype for Business
 • Elastyczne opcje wdrażania — usługa Polycom® RealConnect™ jest dostępna dla aplikacji Skype for Business na miejscu, w środowiskach hybrydowych i chmurze pakietu Office 365
 • Najlepsze, kompleksowe rozwiązanie wideo skoncentrowane wokół Skype for Business.


Usługa Polycom RealConnect — dostępna zarówno dla internetowej aplikacji Skype for Business w ramach pakietu Office 365, jak i dlaSkype for Business na miejscu lub w środowiskach hybrydowych — wykorzystuje wiodące w branży technologie zunifikowanej konferencji Polycom, które umożliwiają integrację użytkowników Skype for Business i innych systemów do wideokonferencji.Elastyczne opcje wdrażania w przypadku pakietu Office 365
i Skype for Business

+Rozszerz

Office 365

Prosty i naturalny sposób, aby użytkownicy pakietu Office 365 mogli poznać istniejące rozwiązania wideokonferencyjne i współpracować z nimi.-Zamknij

RealConnect for Office 365

Kompatybilne rozwiązanie wideo oparte na chmurze stworzone dla pakietu Office 365. Użytkownicy końcowi będą mogli cieszyć się nieskomplikowanymi i naturalnymi internetowymi spotkaniami przy użyciu aplikacji Skype. Natomiast administratorzy IT będą zadowoleni z ochrony swoich inwestycji wideo i niezwykle prostego sposobu zarządzania licencjami i udostępniania z poziomu portalu Office 365.

Łatwe planowanie. Łatwe dołączanie do rozmowy.

 • Zaplanuj spotkanie w programie Outlook i po prostu zaproś użytkowników lub wybrane urządzenia
 • Kliknij, aby dołączyć do spotkań przy użyciu osobistych urządzeń lub pokojowych systemów wideo (dostępna opcja wybierania za pomocą jednego przycisku)
 • Użytkownicy programu Skype for Business widzą istniejące systemy wideo w tym samym, dobrze znanym układzie połączeń Skype for Business, na liście uczestników i mogą dwukierunkowo udostępniać treści

Chroni Twoje dotychczasowe urządzenia do wideo

 • Chroń swoje inwestycje wideo, podłączając Cisco, Polycom lub inne punkty końcowe wideo podczas spotkania odbywającego się przy użyciu Skype for Business.
 • Skorzystaj z immersive telepresence systems do wykonywania połączeń przy użyciu aplikacji Skype for Business z RealConnect

Łatwe zarządzanie i udostępnianie

 • Łatwa aktywacja za pomocą aplikacji Polycom na rynku Office 365.
 • Udostępnianie licencji i zarządzanie nimi za pośrednictwem portalu administracyjnego Office 365.
 • Współpracuje z istniejącą infrastrukturą wideo w celu kontroli połączeń i przechodzenia przez zapory.
 • Usługa jest monitorowana i obsługiwana przez Polycom
 • Skype Operation Framework Certified Partner — dodatkowe usługi dostępne w celu zapewnienia skutecznego wdrożenia programu Skype.

Mostek Microsoft i Polycom Talk Video w chmurze

Zobacz wersję demonstracyjną nowej, interoperacyjnej usługi wideo Polycom opartej na chmurze dla użytkowników pakietu Office 365.

OBEJRZYJ FILM
+Rozszerz

Skype for Business On-premises

Skype for Business pozwala klientom korzystającym z opcji wdrażania na miejscu lub w środowiskach hybrydowych płynnie łączyć się z istniejącymi punktami końcowymi do wideokonferencji podczas połączeń Skype for Business.

-Zamknij

RealConnect for Skype for Business — na miejscu/w środowisku hybrydowym

Rozwiązanie wideo o niezwykłej kompatybilności umożliwiające współpracę użytkowników programu Skype for Business i innych rozwiązań wideo podczas tego samego spotkania. Użytkownicy końcowi będą mogli cieszyć się nieskomplikowanym i naturalnym sposobem spotkań przy użyciu aplikacji Skype. Natomiast administratorzy IT będą mogli chronić swoje inwestycje wideo, łącząc istniejące rozwiązania podczas spotkań prowadzonych za pomocą Skype.

Łatwe planowanie. Łatwe dołączanie do rozmowy.

 • Zaplanuj spotkanie w programie Outlook i po prostu zaproś użytkowników lub wybrane urządzenia
 • Kliknij, aby dołączyć do spotkań przy użyciu osobistych urządzeń lub pokojowych systemów wideo (z opcją wybierania za pomocą jednego przycisku)
 • Użytkownicy programu Skype for Business widzą istniejące systemy wideo w tym samym, dobrze znanym układzie połączeń Skype for Business, na liście uczestników i mogą dwukierunkowo udostępniać treści

Chroni Twoje dotychczasowe inwestycje wideo

 • Chroń swoje inwestycje wideo, podłączając Cisco, Polycom lub inne punkty końcowe wideo podczas spotkania odbywanego przy użyciu Skype for Business.
 • Skorzystaj z immersive telepresence systems do wykonywania połączeń przy użyciu aplikacji Skype for Business z RealConnect

Wypróbuj korzyści dzięki firmie Polycom

 • Rozwiązanie oparte na oprogramowaniu do współpracy Polycom RealRresence Clariti, w tym uprawnienie do korzystania ze wszystkich niezbędnych elementów oprogramowania do tworzenia mostków, sterowania połączeniami wideo, zarządzania urządzeniami i przechodzenia przez zapory.
 • Skype Operation Framework Certified Partner — dodatkowe usługi dostępne w celu zapewnienia skutecznego wdrożenia programu Skype.
 • Spotkania odbywające się zarówno za pośrednictwem serwera konferencyjnego Skype for Business, jak i infrastruktury Polycom RealPresence Clariti w celu optymalizacji zasobów.
 • Elastyczne opcje wdrażania dzięki usługom zarządzanym firmy Polycom; hosting i zarządzanie na miejscu, w centrum danych klienta lub w prywatnej chmurze Polycom.

Film TransUnion

TransUnion korzysta z rozwiązań RealConnect for Skype for Business, Group Series oraz SoundStructure C-Series, aby umożliwić ogólnoświatową współpracę, przyczynić się do lepszej komunikacji między pracownikami, zapewniać lepsze przepływy procesów w firmie i oszczędność czasu.

OBEJRZYJ FILM

Zasoby

3 sposoby wykorzystania usług wideo poprzez aplikację Skype for Business

Obejrzyj ten webinar, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych rozwiązaniach wideo dla pakietu Office 365 i Skype for Business.

OGLĄDAJ TERAZ

Przewodnik wideo: Skype for Business i pakiet Office 365

Obniżenie kosztów, zwiększenie zakresu korzystania z rozwiązań i uproszczenie organizacji spotkań dzięki narzędziom wideo Skype for Business i Office 365.

WIĘCEJ INFORMACJI

Najlepsze praktyki dotyczące procesu wdrażania Skype for Business

Daj swoim zespołom możliwość łączenia się z dowolnego miejsca za pomocą wybranego urządzenia, za pośrednictwem pakietu Office 365 i Skype for Business.

OGLĄDAJ TERAZ

Karta katalogowa Polycom RealConnect for Office 365 i Skype for Business

Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób rozwiązania Polycom RealConnect zapewniają bezproblemową współpracę wideo przy użyciu Skype for Business i pakietu Office 365

POBIERZ TERAZ
"Poczuliśmy się jak jedna współpracująca rodzina. To wywarło na mnie ogromne wrażenie i zmieniło sposób myślenia o globalnej organizacji."

-Christina Strauch Mengel
Lead Engineer, Transunion