Wymiana treści w czasie rzeczywistym

Rozwijaj pomysły, wykorzystując narzędzia pracy zespołowej, które umożliwiają naturalną współpracę. Bezproblemowe udostępnianie ekranu pomaga lokalnym i zdalnym pracownikom opracowywać strategie, przeprowadzać burze mózgów i szybciej planować. Można też przekształcić dowolną tablicę lub ekran LCD w interaktywną tablicę, która natywnie integruje się z systemami wideo, dzięki czemu każdy może korzystać z nich w czasie rzeczywistym przy użyciu dowolnego urządzenia.

Zmiana formy współpracy dzięki RealPresence Web Suite

Udostępnianie treści multimedialnych, dźwięk i obraz klasy korporacyjnej oraz wyjątkowa łatwość obsługi pomagają wprowadzać w życie nowe pomysły.

ZOBACZ INFOGRAFIKĘ

Produkty umożliwiające udostępnianie treści

+Rozwiń

Pano

Najprostszy sposób na łączenie się i udostępnianie materiałów w pracy. Z Polycom Pano wystarczy dotknięcie ekranu, by nawiązać połączenie. Każdy w pomieszczeniu może połączyć swój ekran z Polycom Pano, czyli rozwiązaniem, które oferuje wiele jednoczesnych strumieni treści, zachęcając do współpracy.

Od momentu wejścia do pomieszczenia Polycom Pano zachęca do połączenia się przy użyciu urządzenia osobistego, za pomocą jednego dotknięcia ekranu — bez specjalnych aplikacji czy kabli. Każdy w pomieszczeniu może połączyć swój ekran z Polycom Pano, czyli rozwiązaniem, które oferuje wiele jednoczesnych strumieni treści, zachęcając do współpracy — dzięki niemu uczestnicy spotkania mogą zestawiać i porównywać informacje. Łatwość użytkowania nie dotyczy tylko użytkownika końcowego. Polycom Pano to także duże korzyści dla firmy dzięki łatwej instalacji i integracji z istniejącymi inwestycjami w technologię wyświetlania. W ciągu kilku minut zmień zwykły ekran w rozwiązanie do współpracy i zarządzaj nim z dowolnego miejsca.


Więcej informacji

ZASOBY
+Rozwiń

RealPresence Trio Visual+

Rozszerz możliwości rozwiązania RealPresence Trio o wizualną współpracę z RealPresence Trio Visual+.

RealPresence Trio Visual+ to opcjonalne, modułowe urządzenie, które umożliwia łatwe przekształcanie połączeń głosowych RealPresence Trio w multimedialne sesje do współpracy.


Więcej informacji

ZASOBY
+Rozwiń

RealPresence Web Suite

Innowacyjne i wydajne rozwiązanie umożliwiające współpracę w sieci każdemu, w dowolnym miejscu. Oferuje bogate funkcje udostępniania treści, które pomagają wprowadzać w życie nowe pomysły przy jednoczesnej integracji z codziennymi procesami w firmie.

Użytkownicy mogą organizować spotkania improwizowane lub zaplanowane, automatycznie wysyłając zaproszenia ze szczegółami spotkania zawierające łącze internetowe umożliwiające wygodne połączenie za pomocą jednego kliknięcia. Podczas spotkania Web Suite otwiera przed użytkownikami świat współpracy. Dzięki przeglądarce i kamerze internetowej komputera, smartfona lub tabletu RealPresence Web Suite ułatwia rozszerzenie możliwości współpracy z każdą osobą, w dowolnym miejscu.


Więcej informacji

ZASOBY
+Rozwiń

RealConnect for Skype for Business

Możliwość udostępniania treści na różne urządzenia pozwalająca na pełne wykorzystanie zdalnej komunikacji wideo.

Zwiększaj satysfakcję ze współpracy z wykorzystaniem wideo. Korzystaj z funkcji współdzielenia wysokiej jakości treści pomiędzy członkami zespołu, partnerami i klientami.

Polycom RealPresence Content Sharing Suite to aplikacja do współpracy wideo, która pozwala użytkownikom korzystającym z różnych urządzeń, w tym klientom Microsoft Lync, punktom końcowym wideo H.323 oraz SIP, a także osobom używającym tylko trybu głosowego, uczestniczyć w sesji pełnej wymiany treści. Wysoka jakość współpracy wideo jest dostępna dla wszystkich, w tym dla pracowników zdalnych i w ramach dostępu B2B.


Więcej informacji

Innowacje dotyczące treści

Zapewnij zespołom nowe możliwości tworzenia, udostępniania i strumieniowej transmisji treści. Pomagamy zmienić zwykłych pracowników w producentów filmowych, a dowolne miejsca pracy w studia nagrań. Oglądaj i dodawaj przypisy do wielu udostępnionych dokumentów jednocześnie. Albo przekształć dowolną tablicę lub ekran LCD w wirtualną, udostępnioną tablicę z natywną integracją z kodekiem wideo.

Odtwarzanie podczas połączenia

Możesz w łatwy sposób udostępniać filmy podczas połączeń wideo. Ścisła integracja technologii rejestrowania Polycom i naszych systemów współpracy wideo pozwala każdemu w łatwy sposób udostępniać treści wideo wszystkim osobom podczas wspólnego połączenia wideo.

Udostępnianie wielu dokumentów

Udostępnianie tylko jednego dokumentu lub ekranu w tym samym czasie ogranicza wydajność. Technologia wielostrumieniowego udostępniania treści Polycom pozwala udostępniać wiele dokumentów i ekranów jednocześnie, dzięki czemu spotkania stają się bardziej interaktywne i efektywne.

Niezależne udostępnianie treści

Daj każdemu możliwość udostępniania i odbierania treści niezależnie od tego, z jakiego rodzaju połączenia korzysta. Technologia współdzielenia zawartości firmy Polycom pozwala użytkownikom systemów pokojowych, uczestnikom korzystającym z trybu „tylko głos” oraz klientom zunifikowanej komunikacji firmy Microsoft na udostępnianie i odbieranie treści.

OdtwarzajAdnotacja Pano

Zamknij

Rozwiązanie Pano charakteryzuje łatwość połączenia oraz wyświetlacz z trybem multi-touch. To wyższy poziom udostępniania treści wielu odbiorcom. Użytkownicy mogą powiększać, dostosowywać i dodawać adnotacje na żywo do wideo, zdjęć, dokumentów i nie tylko. Po zakończeniu zapisz adnotacje i zrzuty ekranów do wykorzystania w przyszłości, klikając aplikację Pano.

Treści i programy firmy Microsoft

Pracuj nieprzerwanie, korzystając z rozwiązań firmy Polycom z zakresu udostępniania treści, które integrują się z procesami pracy programów Microsoft i pozwalają na komfortową współpracę. Nasze zaawansowane partnerstwo z firmą Microsoft zapewnia bezproblemową współpracę i prawdziwą niezawodność. Wspólnie możemy dostarczać pełne rozwiązania z zakresu ujednoliconej komunikacji (UC), które umożliwiają rozwój działalności. Dzięki największemu dostępnemu portfolio narzędzi do współpracy głosowej, wideo i w zakresie udostępniania materiałów zapewniamy bezproblemową drogę, która ułatwia wszystkim pracownikom współpracę z wybranej lokalizacji i przy użyciu dowolnego urządzenia.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach współdzielenia treści współpracujących z programami firmy Microsoft

Czołowe globalne trendy w dziedzinie systemów wideo do zdalnej nauki
i seminarium internetowe z zarządzania wiedzą

Z udziałem eksperta od e-learningu — Elliott Masie — stojącego na czele Learn Consortium

Więcej informacji