Zacznij udostępniać treści

Twórz więcej pomysłów dzięki ujednoliconej współpracy z globalnymi zespołami, niezależnie od odległości i stref czasowych. Nasze narzędzia do zarządzania treścią, narzędzia do współpracy i rozwiązania multimedialne zapewniają jasne, spójne i łatwo dostępne możliwości nawiązania łączności ze wszystkimi osobami – pomagają Twoim pracownikom komunikować się i przekazywać informacje.

Zacznij udostępniać treści

Zobacz, jak możesz używać treści multimedialnych do tworzenia zgranych globalnych zespołów.

Produkty

+Rozwiń

Współdzielenie treści

Analizuj i opracowuj treści jako zespół bez względu na to, gdzie znajdują się jego członkowie. Nasze rozwiązania sprawiają, że udostępnianie informacji i współpraca w zakresie treści są tak naturalne, jakby cały zespół znajdował się w tym samym pomieszczeniu.

Rozwijaj pomysły, wykorzystując narzędzia pracy zespołowej, które umożliwiają naturalną współpracę. Bezproblemowe udostępnianie ekranu pomaga zdalnym pracownikom w opracowywaniu strategii, burzy mózgów i szybszym planowaniu. Można też przekształcić dowolną tablicę lub ekran LCD w interaktywną tablicę, która natywnie integruje się z systemami wideo, dzięki czemu każdy może korzystać z nich w czasie rzeczywistym przy użyciu dowolnego urządzenia.

+Rozwiń

Microsoft

Rozszerz możliwości udostępniania treści i współpracy wideo oferowane przez programy Microsoft Teams i Skype for Business, wykorzystując własne, istniejące rozwiązania wideo dzięki Polycom RealConnect.

Rozwiązanie Polycom RealConnect bezproblemowo współpracuje z programami Microsoft Teams i Skype for Business i zostało zaprogramowane z myślą o elastyczności dla zapewnienia łatwej łączności.

Rozwiązanie RealConnect zapewnia ochronę inwestycji, umożliwiając łatwą pracę istniejącego sprzętu konferencyjnego audio i wideo z obecnymi i przyszłymi urządzeniami i platformami dla współpracy.

Uwolnij moc zespołu i twórz treści nowej generacji

Zapewnij zespołom nowe możliwości tworzenia, prezentowania i udostępniania treści. Niech Twoje pomysły trafiają do każdego dzięki Polycom Pano. To innowacyjne rozwiązanie z zakresu udostępniania treści, doskonałe dla wszystkich rodzajów organizacji. Umożliwia użytkownikom łatwe połączenie i udostępnianie pomysłów, dokumentów i innych materiałów z urządzeń osobistych.

Usługi udostępniania treści

Zapewnij sukces i zmaksymalizuj zwrot z inwestycji dzięki rozwiązaniom Polycom do udostępniania treści, korzystając z usług firmy Polycom. Nasi eksperci mogą pomóc wypełnić luki wynikające z braku odpowiedniego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy, co pozwoli zwiększyć satysfakcję użytkownika końcowego i klienta oraz wydajność, a także przyspieszy proces szkolenia użytkowników. We współpracy z Tobą nasi specjaliści zaprojektują i wdrożą rozwiązanie, a następnie zapewnią wsparcie, optymalizację i zarządzanie nim w taki sposób, aby zapewniło oczekiwane wrażenia z użytkowania w każdej przestrzeni roboczej dzięki przejrzystemu i spójnemu obiegowi pracy.

Zalety korzystania z usług firmy Polycom lub jej partnerów:

  • Wybór strategii związanej z przygotowaniem istniejącego środowiska na wdrożenie nowej technologii.
  • Zmniejszenie ryzyka i negatywnego wpływu zmian na środowisko produkcyjne.
  • Dostęp do najlepszych opcji wsparcia produktów i rozwiązań.
  • Dostęp do najlepszych konsultantów technicznych oraz wsparcia operacyjnego.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Szkolenie dotyczące treści i internetowa pomoc techniczna

Szkolenie dotyczące treści

Uniwersytet Polycom oferuje szereg szkoleń, dzięki którym wszyscy pracownicy Twojej organizacji mogą zdobyć wiedzę na temat sposobu korzystania z rozwiązań do współpracy. Nasi doświadczeni specjaliści ds. szkoleń zapewniają ścieżki nauczania progresywnego w formach dostosowanych do Twojego budżetu, planu i osobistych preferencji. Wśród różnorodnych opcji szkoleniowych są: bezpłatne szkolenie online do przeprowadzenia we własnym zakresie, zajęcia prowadzone przez instruktora i wirtualna nauka na żywo; wirtualne laboratoria zdalne i kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasze zasoby szkoleniowe to gwarancja Twojego sukcesu.

Tematyka szkoleń dotyczących treści jest niezwykle szeroka i obejmuje m.in. moduły poświęcone „wrażeniom użytkowym”, w ramach których można obserwować rozwiązania konferencyjne Polycom w akcji, a także praktyczne ćwiczenia z zakresu projektowania, wdrażania i wspierania rozwiązań RealPresence Web Suite oraz wdrażania Polycom RealConnect dla pakietu Office 365 i oprogramowania Skype for Business. Niezależnie od tego, czy szukasz podstawowego czy bardziej zaawansowanego szkolenia, Uniwersytet Polycom może Ci pomóc!

Internetowa pomoc techniczna

Firmie Polycom zależy na sukcesie jej klientów. Dostarczamy wielu narzędzi, które są pomocne na każdym etapie współpracy. Odwiedź naszą stronę pomocy technicznej support.polycom.com i uzyskaj dostęp do najczęściej zadawanych pytań, licencji i rejestracji produktów. Możesz tam również pobierać dokumenty i oprogramowanie, przesyłać i śledzić zapytania o usługi, przeszukiwać naszą bazę wiedzy i współpracować z innymi członkami zapewniającej wsparcie społeczności Polycom.

Dowiedz się więcej o zasobach pomocy internetowej firmy Polycom:

Strona wsparcia

Dokumenty dotyczące treści i pliki do pobrania

Baza wiedzy

Wspierająca społeczność