Usługi w chmurze Polycom zwiększają wygodę korzystania z wybranej platformy za sprawą wewnętrznych narzędzi zarządzania i innowacyjnych rozwiązań, które zapewniają niesamowity komfort obsługi zarówno dla użytkowników końcowych, jak i pracowników wsparcia IT. Dzięki wykorzystaniu technologii chmury możemy dostarczać konkretne rozwiązania odpowiadające określonym potrzebom przedsiębiorstw i dostawców usług.


Przedsiębiorstwa

Dostarczane dziś rozwiązania umożliwiają współpracę i jednocześnie zapewniają wsparcie techniczne – nie trzeba już wybierać pomiędzy jednym a drugim aspektem.

  • Integracja z wybraną platformą. Nasze usługi współdziałania w chmurze sprawiają, że nie musisz zadowalać się średniej jakości urządzeniami, podczas gdy korzystasz z wiodących dostawców usług komunikacyjnych. Korzystając z urządzeń głosowych Polycom, poznasz najlepsze cechy obu tych rozwiązań.
  • Potrzebne dane. Zarządzanie wewnętrzne i szczegółowe analizy danych zapewniają bezproblemową współpracę, a także pozwalają kontrolować koszty obsługi.
  • Niezwykły komfort obsługi dla użytkowców końcowych i wsparcia IT. Dokładnie przeanalizowaliśmy każdy aspekt spotkań i uprościliśmy całą obsługę zarówno dla zespołów wsparcia, jak i dla użytkowników końcowych.

Dostawcy usług

Dane mają krytyczne znaczenie. Musisz wiedzieć natychmiast, czy w sieci klienta wystąpił problem i być w stanie rozwiązać go w szybki i ekonomiczny sposób.

  • Elastyczny portal zapewnia cenne informacje pozwalające usprawnić obsługę użytkownika
  • Możliwości rozwiązywania problemów pomogą Ci zapewnić pomoc techniczną na światowym poziomie.

Usługi w chmurze Polycom

+Rozwiń

PDMS – Korporacje

Usprawnij organizację pracy IT poprzez wprowadzenie jasnych etapów i zarządzanie wdrożeniami rozwiązań głosowych

Komunikacja głosowa jest niezbędna dla wydajności organizacji, jednak zarządzanie urządzeniami głosowymi może powodować obciążenie zespołu IT. Optymalizacja ograniczonych zasobów IT przy tworzeniu najlepszych metod współpracy w całej organizacji to zadanie trudne do wykonania, ale portal chmury usług zarządzania urządzeniami Polycom dla firm pomaga osiągnąć te cele poprzez uproszczenie planowania i wdrażania urządzeń głosowych Polycom w Twojej firmie oraz zarządzania nimi.

+Rozwiń

PDMS – Dostawcy usług

Niezawodna chmura obsługująca wielu użytkowników umożliwia proste wdrażanie, zarządzanie i zdalnie rozwiązywanie problemów dotyczących milionów urządzeń głosowych klientów.

Firmy świadczące usługi głosowe polegają na ekonomicznych i prostych we wdrożeniu inteligentnych urządzeniach audio. Gdy wystąpi problem, potrzeba zaawansowanych narzędzi, które pozwolą na zdalne diagnozowanie problemu i rozwiązanie go, zanim sytuacja się skomplikuje. Usługa zarządzania urządzeniami Polycom dla dostawców usług zapewnia lepsze bieżące wsparcie, które zaspakaja potrzeby klientów i umożliwia rozwój działalności.