Usługi dla rozwiązań współpracy Polycom

Każda organizacja ma swoje własne wyzwania, potrzeby, możliwości, ramy czasowe i kultury. Osiągnij sukces dzięki ekspertowi branżowemu, który zapewnia jasny plan rozwoju i bieżące szczegółowe wytyczne techniczne. Dzięki wiodącym w branży usługom współpracy z firmą Polycom zmniejszysz ryzyko i zminimalizujesz wpływ na środowisko produkcyjne, maksymalnie wykorzystasz swoją inwestycję, korzystając z zalet współpracy.

Usługi

+Rozwiń

Consulting

Stwórz plan bezproblemowego rozwiązania do współpracy.

Wszystkie sieci i przedsiębiorstwa są unikatowe. Pozwól firmie Polycom zidentyfikować wypróbowane i przetestowane przypadki użycia, zrozumieć techniczne współzależności, zmniejszyć ryzyko i stworzyć rozwiązanie do współpracy, które będzie działać dokładnie tak, jak chcesz — oszczędzając przy tym zasoby, czas i pieniądze.

+Rozwiń

Wdrożenie

Uproszczenie i przyspieszenie zwrotu z inwestycji.

Ograniczone zasoby informatyczne i złożone środowiska wielu dostawców mogą spowolnić proces wdrożenia. Uzyskaj szybszy zwrot z inwestycji dzięki usługom wsparcia technicznego w zakresie współpracy firmy Polycom. Nasi specjaliści i partnerzy posiadają duże doświadczenie w zakresie instalowania, wdrażania i integracji nowych rozwiązań do współpracy. W ten sposób Twój zespół IT może skoncentrować się na innych inicjatywach, a pracownicy mogą doświadczyć płynnego przepływu pracy.

+Rozwiń

Usługi zarządzania

Uzyskaj fachową pomoc w zarządzaniu rozwiązaniami do współpracy.

Twoje wewnętrzne zespoły mogą nie dysponować zasobami umożliwiającymi zarządzanie bieżącą współpracą. Zmniejsz obciążenie i zadbaj o to, aby Twoje rozwiązania w zakresie współpracy były niezawodne i opłacalne. Nasi eksperci i partnerzy mogą zapewnić optymalne działanie, stały zdalny monitoring i usługi hostingowe oraz pomóc w spełnieniu zmieniających się wymagań, jednocześnie obniżając koszty operacyjne.

+Rozwiń

Pomoc techniczna dla klientów

Bądź na bieżąco z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami w zakresie współpracy.

Technologia rozwija się szybko, a Ty nie chcesz rezygnować z nowych możliwości podniesienia produktywności. Uzyskaj dostęp do opcji pomocy technicznej dla klientów, począwszy od aktualizacji oprogramowania i wsparcia technicznego, a skończywszy na dedykowanym personelu przydzielonym do Twojej firmy. Dzięki naszym opcjonalnym dodatkom Twoje rozwiązanie jest zawsze zoptymalizowane, dostępne i szybkie.

+Rozwiń

Optymalizacja

Zapewnij najwyższą wydajność dzięki istotnym informacjom.

Maksymalne wykorzystanie rozwiązań do współpracy zależy od tego, jak dobrze dostosują się one do potrzeb Twojej firmy. Oferujemy najnowocześniejsze usługi współpracy i narzędzia technologii współpracy, które mogą pomóc wdrożyć pracowników, dostarczyć szczegółową analizę wykorzystania oraz zintegrować współpracę z istniejącymi aplikacjami. Dzięki tym usługom i narzędziom można osiągnąć trwałe wykorzystanie, aktywnie zarządzać siecią i lepiej realizować cele biznesowe.

Przenieś współpracę w miejscu pracy na wyższy poziom

Zobacz, w jaki sposób usługi firmy Polycom pomagają Twojej firmie odnieść sukces i w większym stopniu współpracować.

Zamknij

Usługi firmy Polycom — źródło sukcesu

Zobacz, jak nasze usługi współpracy zapewnią Ci sukces i pomogą zmaksymalizować zwrot z inwestycji.

Usługi partnerów

Uzyskaj najlepsze w swojej klasie usługi współpracy od naszych certyfikowanych partnerów.

Wiele usług firmy Polycom świadczonych jest za pośrednictwem sieci partnerów wyspecjalizowanych w rozwiązaniu RealPresence. Każdy z nich został specjalnie przeszkolony, posiada certyfikację i jest gotowy do dostarczenia najlepszego portfolio usług dla Twoich rozwiązań współpracy.

Znajdź partnera

Dlaczego warto wymagać proaktywnych dostawców?

Dowiedz się, jak wypełnić lukę w zakresie oczekiwań w całym cyklu technologicznym i uzyskać oczekiwane wyniki.

Pobierz raport

Zasoby

Dlaczego usługi firmy Polycom?


Zobacz, w jaki sposób nasi konsultanci mogą pomóc w zaplanowaniu, integracji, wdrożeniu i obsłudze rozwiązań UC


Pobierz teraz

Wykorzystanie nie powinno polegać na zgadywaniu


Raporty firmy Polycom dotyczące wykorzystania zasobów zawierają ważne informacje na temat współpracy w miejscu pracy, dostosowane do warunków panujących w danym środowisku.

Zobacz film
Zamknij

Raporty dotyczące wykorzystania firmy Polycom

Raporty wykorzystania pozwalają wyeliminować niepewność w zakresie ważnych decyzji planistycznych, które pomagają w planowaniu przyszłości.

W jaki sposób usługi firmy Polycom pomagają odnieść sukces i w większym stopniu współpracować

Ten film przedstawia, w jaki sposób usługi firmy Polycom mogą pomóc organizacjom odnieść sukces i w większym stopniu współpracować.

Zobacz film
Zamknij

W jaki sposób usługi firmy Polycom pomagają odnieść sukces i w większym stopniu współpracować

Ten film przedstawia, w jaki sposób usługi firmy Polycom mogą pomóc organizacjom odnieść sukces i w większym stopniu współpracować.

Zapewniaj przewidywalne wdrożenia — raz za razem

Wyeliminuj zgadywanie z procesu projektowania, wdrażania i obsługi środowiska UC&C firmy Polycom dzięki funkcji Polycom Assured Design

Zobacz film
Zamknij

Zapewniaj przewidywalne wdrożenia — raz za razem

Wyeliminuj zgadywanie z procesu projektowania, wdrażania i obsługi środowiska UC&C firmy Polycom dzięki funkcji Polycom Assured Design

Która usługa pomocy technicznej jest dla Ciebie odpowiednia?

Oferujemy szeroki zakres usług wsparcia. Które rozwiązanie jest dla Ciebie odpowiednie?


INFOGRAFIKI

Dlaczego warto wybrać usługi zarządzania?


Ta infografika wyjaśnia, czym są usługi zarządzania i dlaczego klient może zechcieć z nich skorzystać.

INFOGRAFIKI

Usługa pomocy technicznej poziomu Elite — karta katalogowa

Karta katalogowa dla usługi pomocy technicznej poziomu Elite

Karty katalogowe
„Dzięki platformie świadczenia usług Polycom RealAccess firma Polycom zmieniła nasze podejście do zarządzania zasobami i zdolnościami produkcyjnymi”.

– Laurent Chartier, Globalny menedżer ds. budowania infrastruktury IT w firmie SCOR