Poznaj korzyści płynące z połączenia rozwiązań Polycom oraz aplikacji Skype for Business

70% wszystkich telefonów współpracujących z programem Skype for Business/Microsoft Lync jest dostępnych w naszej ofercie. Wynika to z tego, że opracowujemy i projektujemy nasze rozwiązania w taki sposób, by maksymalizować korporacyjne środowisko głosowe Microsoft. Wdrażanie jest szybkie, integracja płynna, a kompatybilność gwarantowana. Obecnie oferujemy najszerszy zestaw rozwiązań głosowych dostępnych dla środowisk Microsoft — dzięki czemu uzyskujesz największy wybór oraz wydajność, niezależnie od potrzeb Twojej firmy.

Dlaczego Polycom i Skype for Business?

 • Bezproblemowa współpraca
  Dostarczaj wysokiej jakości dźwięk i zaawansowane funkcje oraz interfejsy znane Twoim zespołom i przez nie wykorzystywane.
 • Więcej rozwiązań
  Wybieraj spośród prawie 40 rozwiązań współpracujących i w pełni zgodnych ze środowiskami Microsoft.
 • Unikalna oferta
  Zwiększ swoją wydajność i skuteczność dzięki kilku unikalnym rozwiązaniom stworzonym specjalnie dla środowisk Microsoft.
 • Elastyczność
  Skorzystaj z opcji standardu USB plug-and-play przeznaczonych do obsługi softfonów Skype for Business.

Dynamiczna technologia

 • Kreuj imponujące, atrakcyjne wrażenia, korzystając z naszych zaawansowanych technologii komunikacyjnych:
 • Telefony konferencyjne IP z mikrofonami wielokierunkowymi.
 • Kamery o 360-stopniowym zasięgu z opcją śledzenia aktywnego mówcy.
 • Zainstalowane rozwiązania audio obsługujące mikrofony sufitowe i wiele głośników.
 • Nagradzana technologia blokowana szumów.

  Polycom oraz Microsoft Teams

  Odmień współpracę z Polycom oraz Microsoft Teams.

  Telefon konferencyjny wymyślony na nowo.

  Poznaj RealPresence Trio


  ZOBACZ TERAZ

  Funkcje wymagające rozważenia przy wyborze telefonu

  Dołącz do ekspertów Microsoft i Polycom, aby zagłębić się w dyskusji na temat rozwiązania Office 365 Cloud PBX.

  OGLĄDAJ TERAZ

  Wybierz odpowiedni telefon dla Twojej organizacji

  Ten przewodnik pomoże Ci wybrać odpowiednie urządzenia dla różnych obszarów roboczych i zapewni porównanie funkcji dla najnowszych telefonów biurkowych i telefonów konferencyjnych firmy Polycom.

  Produkty

  +Rozwiń

  Telefony stacjonarne VoIP

  Zadbaj o efektywność swoich zespołów dzięki telefonom łączącym prostotę Skype for Business z legendarną jakością dźwięku Polycom.

  Polycom oferuje również największe w branży portfolio rozwiązań biurkowych Skype for Business, dzięki czemu możesz mieć pewność, że znajdziesz to, które idealnie odpowiada Twoim potrzebom.


  Więcej informacji

  +Rozwiń

  Telefony konferencyjne

  Jedyne na świecie urządzenia do konferencji grupowych kompatybilne z oprogramowaniem Skype for Business/Microsoft Lync.

  W świecie, w którym konferencje z partnerami, dostawcami, pracownikami zdalnymi i globalnymi zespołami nabierają coraz większego znaczenia, wymagane są krystalicznie czyste połączenia, gwarantujące efektywność każdego spotkania. Telefony konferencyjne firmy Polycom zapewniają niezwykłą wydajność i elastyczność dla niemal każdego typu pomieszczenia lub środowiska sieciowego.


  Więcej informacji

  +Rozwiń

  Telefony Office 365

  Przenosisz PBX do chmury pakietu Office 365? Podczas wdrażania telefonów współpracujących z rozwiązaniem Microsoft Cloud PBX obsługiwanym przez oprogramowanie internetowe Skype for Business, Polycom oferuje więcej rozwiązań niż jakikolwiek inny sprzedawca

  Klienci firmy Microsoft mogą korzystać z wielokrotnie nagradzanych biznesowych telefonów multimedialnych Polycom VVX z oprogramowaniem do ujednoliconej komunikacji w wersji 5.4.0A (lub nowszej)


  Więcej informacji

  +Rozwiń

  Zainstalowane rozwiązania audio

  Zainstalowane systemy audio Polycom SoundStructure pozwalają wszystkim osobom znajdującym się w pomieszczeniu wyraźnie słyszeć rozmowę i uczestniczyć w niej.

  Od sal konferencyjnych i sal posiedzeń zarządu po klasy lekcyjne i centra szkoleniowe — technologia konferencyjna i technologia wzmacniania dźwięku Polycom służy usprawnieniu i udoskonaleniu współpracy na całym świecie.


  Więcej informacji


  Raport Forrester: Polycom i Microsoft

  Forrester Research oszacowało całkowite korzyści ekonomiczne, jakie można osiągnąć po skorzystaniu z połączonych usług Polycom i Microsoft.

  Pobierz raport

  Najlepsze praktyki: zespoły Microsoft, Skype i Office 365

  Dołącz do ekspertów z firm Microsoft i Polycom, aby poznać najlepsze praktyki dotyczące wdrażania usługi Skype for Business Voice and Video dla pakietu Office 365.

  ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

  Przyspiesz swój zwrot z inwestycji w Skype for Business

  Obejrzyj rozmowę ekspertów Polycom i Modality na temat sposobów rozszerzenia możliwości wdrażania usługi Skype for Business — od wiadomości błyskawicznych po połączenia, konferencje i wideo.

  Oglądaj teraz

  Mistrzowie Skype for Business — seria seminariów internetowych  Seria prezentowana przez specjalistów firmy Microsoft z tytułem MVP, dotycząca tego, czym jest Skype for Business, jak działa i dlaczego potrzebujesz tego rozwiązania.

  Zarejestruj się teraz

  Office 365 oraz Polycom Voice i Video
   

  Dołącz do ekspertów Polycom i Microsoft, którzy omawiają nowe usługi Office 365, oraz jak produkty z portfolio Polycom usprawniają tą współpracę
   

  ROZPOCZNIJ TERAZ

  Przewodnik po rozwiązaniach głosowych dla Skype for Business/Office 365

  Firma Polycom oferuje największy wybór rozwiązań głosowych dla środowisk Microsoft w branży. Oceń możliwości i cechy naszych rozwiązań i wybierz te, które najlepiej pasują do Twojej organizacji.

  ROZPOCZNIJ TERAZ