Uproszczona współpraca

Zwiększ wydajność połączeń telefonicznych i konferencyjnych, upewniając się, że wszyscy uczestnicy rozmowy dobrze słyszą siebie nawzajem i mogą skoncentrować się na tym, co jest omawiane. Dzięki naszym rozwiązaniom głosowym klasy korporacyjnej w jakości HD każdy uczestnik może słyszeć i być dobrze słyszanym. Twoje zespoły mogą skupić się na tym, co ma największe znaczenie — silniejszych, głębszych kontaktach z klientami, partnerami i współpracownikami.

Zalecenia i ostrzeżenia dotyczące przejścia na Office 365 Cloud Voice

Dołącz do Jeffa Schertza, architekta rozwiązań Polycom i poznaj zalecenia i ostrzeżenia dotyczące przejścia na platformę głosową Office 365. Ten webinar koncentruje się na strategiach dotyczących przejścia na technologię głosu w chmurze i przygotowania użytkowników do tego procesu.

OGLĄDAJ TERAZ

Produkty

+Rozwiń

Telefony konferencyjne

Upewnij się, że wszyscy uczestnicy konferencji audio mogą słyszeć i być dobrze słyszani.

Gdy wszyscy są ze sobą odpowiednio połączeni, zdarzają się wspaniałe rzeczy. Szeroka gama telefonów konferencyjnych wykorzystuje najnowocześniejszą technologię zapewniającą dźwięk wysokiej jakości, dostosowującą się w taki sposób, aby maksymalizować możliwości każdego otoczenia. Są one również łatwe w użyciu i płynnie integrują się z istniejącymi platformami komunikacyjnymi.


Zobacz wszystkie telefony konferencyjne

+Rozwiń

Telefon stacjonarny VoIP

Łącz się i współpracuj, korzystając z dowolnej osobistego stanowiska pracy za pomocą aplikacji głosowych, wideo i biznesowych.

Dedykowane rozwiązania głosowe pomagają ludziom łączyć się i zwiększać efektywność swojej pracy. Nasze telefony VoIP umożliwiają każdemu użytkownikowi łatwe łączenie się i współpracę przy użyciu aplikacji głosowych, wideo i biznesowych. Można korzystać z nich, nie odchodząc od swojego biurka. Łatwe w obsłudze funkcje i intuicyjna konstrukcja zwiększają wydajność i optymalizują obieg pracy.


Zobacz wszystkie telefony stacjonarne VoIP

+Rozwiń

Zainstalowane rozwiązania audio

Prowadź konferencje audio z wysokiej jakości dźwiękiem w większych pomieszczeniach, audytoriach oraz unikalnych przestrzeniach, które wymagają dostosowania rozwiązań głosowych.

Wyposażaj duże i indywidualnie zaprojektowane sale konferencyjne, aby zapewnić swoim pracownikom transparentną współpracę opartą o rozwiązania głosowe. Nasze zainstalowane rozwiązania audio zapewniają realistyczny dźwięk w jakości HD, co daje gwarancję jego czystości — nawet w najtrudniejszych lokalizacjach. Teraz wszyscy mogą bez najmniejszego wysiłku słyszeć i udostępniać wszystko, niezależnie od tego, czy są na scenie, czy w ostatnim rzędzie.


Zobacz wszystkie zainstalowane produkty audio

ZASOBY
+Rozwiń

Microsoft

Obecnie oferujemy najszerszy zestaw rozwiązań głosowych dostępnych dla środowisk Microsoft — dzięki czemu uzyskujesz niezrównany wybór i wydajność, niezależnie od potrzeb Twojej firmy.

70% wszystkich telefonów współpracujących z programem Skype dla Firm/Microsoft Lync jest dostępnych w naszej ofercie. Wynika to z tego, że opracowujemy i projektujemy nasze rozwiązania w taki sposób, by maksymalizować korporacyjne środowisko głosowe Microsoft. Wdrażanie jest szybkie, integracja płynna, a kompatybilność gwarantowana.


Zobacz wszystkie rozwiązania głosowe dla środowisk Microsoft

Zwiększaj wydajność dzięki zaawansowanym funkcjom audio

Daj swoim zespołom możliwość lepszej wspólnej pracy, wolnej od zakłóceń. Nasze legendarne rozwiązanie jakość dźwięku klasy korporacyjnej redukuje zakłócenia powodowane hałasem otoczenia, dzięki czemu możesz zawsze śledzić każdą rozmowę i nigdy nie przegapisz żadnych szczegółów. Dostajesz więcej, ponieważ ciągle udoskonalamy nasze technologie dźwiękowe.

+Rozwiń

Acoustic Clarity Upewnij się, że połączenia konferencyjne są realizowane bezproblemowo.

+Rozwiń

HD VoiceNie pozwól, by stłumiony dźwięk lub nieusłyszane słowa, spowalniały pracę Twoich zespołów.

+Rozwiń

Acoustic FenceBlokuje hałas i sprawia, że „współpraca z dowolnego miejsca” jest możliwa.

Nasze innowacje, takie jak dźwięk duplex, eliminowanie echa i redukcja szumu tła, dzięki zaawansowanemu przetwarzaniu głosu usuwają zakłócenia nawet w hałaśliwym otoczeniu. Umożliwia to Twoim zespołom swobodną komunikację. A Twoje spotkania mają perfekcyjny przebieg.

Technologia Polycom HD Voice sprawia, że dźwięk słyszany jest ponad dwa razy wyraźniej podczas zwykłych rozmów telefonicznych w celu usprawnienia komunikacji i wzajemnego zrozumienia. Zaoszczędzisz czas, ograniczysz ilość błędów i zwiększysz wydajność.

Zobacz innowacje HD Voice

Od kawiarni po lotniska — ludzie często prowadzą rozmowy głosowe i wideo w głośnych miejscach. Opatentowana przez Polycom technologia Acoustic Fence tworzy wirtualną barierę dźwiękową, która blokuje wszelkie dźwięki pochodzące spoza Twojej najbliższej lokalizacji. Teraz Twoi pracownicy mogą działać efektywnie, w dowolnym miejscu — bez obaw o zakłócenia.

Dostawcy usług

Otwarci. Niezawodni. Zaufani.

Dostawcy usług potrzebują odpowiedniego partnera i produktów, które pomogą im zapewniać doskonałe udostępniane usługi głosowe. Nasze zaangażowanie w otwarte standardy i najpotężniejszy zespół funkcji SIP w branży, pomaga zwiększyć szybkość obsługi i generować nowe przychody. Niezależnie od tego, czy obsługujesz małe i średnie firmy, czy Fortune 500, możesz polegać na niezawodności i wydajności firmy Polycom, aby zwiększyć liczbę klientów i zatrzymać ich przy sobie.

Rozwiązania głosowe dla dostawców usług
Dowiedz się więcej o korzyściach ekonomicznych, jakie można osiągnąć, po połączeniu mocy rozwiązań Polycom z Microsoft Lync.

Funkcje wymagające rozważenia przy wyborze telefonu

Dołącz do ekspertów Microsoft i Polycom, aby zagłębić się w dyskusji na temat rozwiązania Office 365 Cloud PBX.

OGLĄDAJ TERAZ

Usługi współpracy głosowej

Zapewnij sobie sukces i zmaksymalizuj zwrot z inwestycji we współpracę głosową, korzystając z tych usług.

Usługi dla otwartych środowisk SIP

Kompleksowe usługi związane z rozwiązaniami głosowymi są oferowane przez dostawcę usług głosowych Polycom i partnerów korzystających ze środowisk opartych na lokalnym środowisku SIP. Polycom szkoli i udziela pomocy tym partnerom podczas konfigurowania, aktualizowania i zarządzania pełnym portfolio rozwiązań do współpracy firmy Polycom. Skorzystaj z pomocy usługodawcy oferującego usługi w chmurze lub lokalne, by zapewnić sobie wdrożenie rozwiązań współpracy głosowej z powodzeniem. Jeśli nie posiadasz dostawcy usług w chmurze lub lokalnych, narzędzie do wyszukiwania partnerów pomoże Ci zlokalizować dostawców z Twojej okolicy.

Znajdź partnera

Usługi dla środowisk Microsoft

Upewnij się, że wdrożenie rozwiązania Microsoft Voice zostanie przeprowadzone sprawnie — od początku do końca. Dziesięcioletnie partnerstwo firm Polycom i Microsoft oraz nasz szeroki wachlarz rozwiązań głosowych dla pakietu Office 365 oraz aplikacji Skype for Business zaowocował unikalną wiedzą, dzięki której pomożemy Ci odnieść sukces. Uzupełniamy nasze szerokie portfolio produktów konkretnymi usługami wdrożeń rozwiązań głosowych w środowiskach Microsoft. Pomogą one zaplanować, prowadzić i rozwijać współpracę głosową. Jeśli zdecydujesz się na rozwiązanie Microsoft Voice, pozwól nam zostać partnerem, który pomoże Ci płynnie przejść przez ten proces.

Usługi pilotażowe dla pakietu Office 365

Usługi dla rozwiązań środowisk Microsoft

Usługi głosowe dla Skype for Business

Szkolenia & Wsparcie online

Trening głosowy

Oferujemy szeroką gamę opcji szkoleń, które są dopasowane do twoich potrzeb. Możesz uzyskać dostęp do kursów w różnych formach: eLearning, kurs prowadzony przez instruktora, wideokonferencje, webinaria, czy podręczniki do samodzielnego czytania itp. Nasze materiały są przeznaczone zarówno dla użytkowników końcowych, jak i informatyków.

Trening głosowy zawiera moduły polegające na doświadczaniu, które pozwalają zobaczyć i poczuć rozwiązania Polycom w akcji. Oferujemy kursy z zakresu SIP, VoIP i naszej oferty Microsoft Voice, począwszy od podstawowej obsługi po szczegółowe szkolenia dla administratorów IT. Niezależnie od tego, czy szukasz szkoleń dotyczących telefonów CX, telefonów VVX, Lync Room Systems lub zainstalowanych produktach głosowych, Polycom University jest gotowy do pomocy.

Katalog kursów

Polycom University

Wsparcie online

Twój sukces ma kluczowe znaczenie. Dlatego zapewniamy szereg narzędzi, które pomogą w każdym aspekcie Twojego rozwiązania. Odwiedź naszą witrynę pomocy technicznej, aby uzyskać dostęp do często zadawanych pytań, licencji i rejestracji produktu, dokumentów i plików do pobrania. Możesz także przesyłać i śledzić zgłoszenia serwisowe, przeszukiwać naszą bazę wiedzy i rozwiązywać problemy wraz z innymi członkami społeczności pomocy technicznej Polycom.

Wsparcie

Dokumenty głosowe i pliki do pobrania

Baza wiedzy

Społeczność pomocy