Polycom RealPresence Clariti

Zaawansowane oprogramowanie do współpracy wizualnej niezależnie od wykorzystywanych urządzeń i lokalizacji

Z uwagi na coraz większe rozproszenie pracowników należy zadbać o ich odpowiednie zaangażowanie i produktywność. Oprogramowanie RealPresence Clariti pozwala współpracować wizualnie i dzielić się pomysłami niezależnie od platformy sprzętowej lub technologicznej. Dzięki różnym opcjom wdrożeniowym, obejmującym m.in. instalacje lokalne, chmury, oprogramowanie i sprzęt oraz subskrypcje, rozwiązanie RealPresence Clariti zaspokoi potrzeby Twojej organizacji.

Wykorzystywane urządzenia i lokalizacja nie grają roli

RealPresence Clariti obejmuje stacjonarne, mobilne i internetowe programy klienckie, które bezproblemowo łączą się z rozwiązaniami do współpracy znajdującymi się w pokojach narad, salach posiedzeń, gabinetach i wirtualnych systemach telepresence. Pełna integracja z oprogramowaniem Skype for Business zapewnia uczestnikom wideokonferencji doskonałe wrażenia z użytkowania.  

Zaawansowane oprogramowanie do współpracy wideo           

Skalowalność naszych rozwiązań pozwala organizować wideokonferencje w wirtualnych salach zebrań, zmniejszając odległości między uczestnikami. Planowanie spotkań staje się częścią regularnej pracy z kalendarzem, a dołączanie do konferencji sprowadza się do naciśnięcia przycisku lub kliknięcia opcji na urządzeniu. Uczestnicy wideokonferencji mogą swobodnie udostępniać treści i edytować dokumenty w czasie rzeczywistym lub korzystać z wirtualnych tablic podczas spontanicznych „burz mózgów”. Spotkania można nagrywać i przesyłać strumieniowo, aby zwiększyć ich dostępność, a także podnieść jakość szkoleń i poprawić komunikację.

Zaawansowana kontrola przy minimalnym wsparciu technicznym

Rozwiązanie RealPresence Clariti zawiera narzędzia do zarządzania współpracą w organizacji przy minimalnym wsparciu technicznym. Dostarczanie urządzeń głosowych i wideo, zarządzanie nimi oraz ich monitorowanie jest scentralizowane i odbywa się przy pomocy intuicyjnych pulpitów sterowania pozwalających na łatwą identyfikację problemów oraz ich zdalne rozwiązywanie. Administratorzy mogą analizować dane na potrzeby decyzji biznesowych, kalkulacji zwrotu z inwestycji i podnoszenia wskaźnika adaptacji technologii. Licencjonowanie oprogramowania RealPresence Clariti bazuje na liczbie użytkowników, co ułatwia rozbudowę systemu w miarę rozwoju organizacji.

Pakiet RealPresence Clariti zapewnia dostęp do wszystkich aplikacji serwerowych do mostkowania, sterowania połączeniami wideo, zarządzania urządzeniami i przechodzenia zapory sieciowej. Jego cena zależy od liczby użytkowników oraz wybranych opcji dodatkowych, takich jak obsługa sprzętu, zaawansowane narzędzia analityczne, zarządzanie treściami wideo i inne usługi profesjonalne stworzone z myślą o skutecznych operacjach biznesowych. Nasze wdrożenie zapewnia elastyczność w zakresie wyboru elementów w zależności od potrzeb danej organizacji.

Elementy pakietu RealPresence Clariti:

Powiązane produkty i usługi