Infrastruktura do współpracy

Twoi pracownicy i klienci oczekują możliwości współpracy niezależnie od lokalizacji, a także łatwości i wygody typowej dla tradycyjnych spotkań. Firma Polycom oferuje szeroki wybór opcji infrastruktury do współpracy dostosowanych do potrzeb klienta. Współpracuj skuteczniej dzięki doskonałemu obrazowi i dźwiękowi HD, funkcjom udostępniania treści, narzędziom online i kompatybilności, zapewniając doskonałe wrażenia z użytkowania na dowolnych urządzeniach.

Wirtualna sala zebrań


Niezależnie od lokalizacji nasze spersonalizowane, wirtualne sale zebrań ułatwiają błyskawiczne organizowanie spotkań z pracownikami, partnerami i klientami. Skuteczna działalność biznesowa bez względu na lokalizację.

Obejrzyj film
Zamknij

Wirtualne sale zebrań

Niezależnie od miejsca pracy nasze spersonalizowane, wirtualne sale zebrań ułatwiają błyskawiczne organizowanie spotkań z pracownikami, partnerami i klientami. Skuteczna działalność biznesowa bez względu na lokalizację.

Produkty

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić komunikację, zwiększyć produktywność, czy wzbogacić kulturę korporacyjną, infrastruktura firmy Polycom pozwoli Ci czerpać maksimum korzyści ze współpracy. Współpracuj skuteczniej dzięki doskonałemu obrazowi i dźwiękowi HD oraz łatwym w obsłudze narzędziom dostosowanym do potrzeb użytkowników, organizacji oraz budżetów.

+Expand

Collaboration Infrastructure Software

Zaawansowane oprogramowanie do współpracy wizualnej niezależnie od wykorzystywanych urządzeń i lokalizacji.

Ponieważ twoi pracownicy rozproszeni są po całym świecie, ważne jest, aby wszyscy byli zaangażowani i produktywni. Łączenie się współpracowników za pomocą aplikacji RealPresence Clariti pozwala wszystkim widzieć się nawzajem i dzielić się pomysłami bez względu na to, jakiego urządzenia lub technologii używają. Począwszy od lokalnych sieci, poprzez chmurę i zarządzanie usługami w chmurze, aż po dostarczanie sprzętu i oprogramowania przez modele permanentne lub subskrypcyjne, technologia RealPresence Clariti spełnia wymagania Twojej organizacji.

Gartner Magic Quadrant
Group Video Systems

Firma Polycom została uznana za lidera w branży rozwiązań wideokonferencyjnych.
Lipiec 2016

Pobierz teraz

IDC MarketScope
2016

Firma Polycom została uznana za lidera w branży globalnych dostawców
sprzętu do wideokonferencji klasy korporacyjnej.

Pobierz teraz