Rozwiązania wideokonferencyjne

Pomóż swojemu zespołowi współpracować niezależnie od lokalizacji, w której się znajduje. Nasz sprzęt do wideokonferencji w rozdzielczości HD pozwala wychwycić najdrobniejsze niuanse oraz zwiększyć produktywność. Zwiększ produktywność spotkań i zredukuj koszty operacyjne w obszarach, takich jak sprzedaż i rozwój produktów oraz konsultacje lekarskie i nauczanie.

Rozwiązania wideokonferencyjne

+Expand

Rozwiązania mobilne/osobiste

Dzięki mobilnym/osobistym rozwiązaniom do współpracy możesz brać udział w spotkaniach telekonferencyjnych, siedząc przy biurku, w domu, pokoju hotelowym lub w dowolnym innym miejscu.

Mimo odległości możesz kontaktować się ze współpracownikami, partnerami lub klientami, widząc się wzajemnie. Aby stworzyć bezpieczne środowisko do współpracy klasy korporacyjnej umożliwiające pracę z dowolnego miejsca, potrzebujesz oprogramowania, osobistego systemu wideo lub przeglądarki internetowej.


RealPresence Web Suite
RealPresence Desktop
RealPresence Group Convene
RealPresence Mobile for Android
RealPresence Mobile for iOS

Zobacz wszystkie produkty mobilne/osobiste

ZASOBY
+Expand

Sala

Zapewnij swoim zespołom przestrzeń i narzędzia, które pozwolą im skuteczniej współpracować. Przygotuj sale wyposażone w systemy wideokonferencyjne HD z możliwością udostępniania treści w jakości HD.

Korzystaj z wiedzy i doświadczenia pracowników z całego świata, ograniczaj wydatki operacyjne, wyposażając pomieszczenia w wysokiej jakości sprzęt do współpracy wideo z funkcją udostępniania treści. Nasze rozwiązania są zoptymalizowane pod kątem nowoczesnych przestrzeni roboczych, takich jak pokoje narad, otwarte przestrzenie biurowe i sale konferencyjne.


RealPresence Medialign
RealPresence Group Series
RealPresence Group Convene
RealPresence Packaged Solutions
RealPresence Centro
RealPresence Trio
RealPresence Debut

Zobacz wszystkie produkty do pomieszczeń

ZASOBY
+Expand

Immersive Telepresence

Połącz rozproszone zespoły w najbardziej naturalny i wydajny sposób z wykorzystaniem wideo.

Kieruj dyskusję na właściwe tory i podejmuj lepsze decyzje w krótszym czasie. Nasze rozwiązania telepresence stwarzają wrażenie bezpośredniej bliskości w sytuacjach, gdy rozmówcy znajdują się w innych krajach lub nawet na innych kontynentach. Korzystaj z zalet systemów telepresence, aby zwiększać zaangażowanie oddziałów firmy oraz klientów rozproszonych po całym świecie.


RealPresence Immersive Studio
RealPresence Immersive Studio Flex

Zobacz wszystkie produkty immersive telepresence

ZASOBY
+Expand

Infrastruktura do współpracy wideo

Zbuduj infrastrukturę do współpracy wideo dostosowaną do wielkości przedsiębiorstwa i budżetu.

Zacieśniaj relacje między rozproszonymi zespołami i pozwól im współpracować prościej i skuteczniej w sposób zgodny z celami kadrowymi i biznesowymi. W naszej ofercie znajdują się elastyczne rozwiązania do współpracy dostosowane do specyfiki Twojej organizacji, w tym oprogramowanie i opcjonalne urządzenia, hostowane i hybrydowe chmury obliczeniowe, a także modele zakupowe wydatków operacyjnych i inwestycyjnych.


RealPresence Clariti
RealPresence Cloud

Zobacz wszystkie produkty związane z infrastrukturą do współpracy

ZASOBY
+Expand

Microsoft

Obecnie oferujemy najszerszy zestaw rozwiązań głosowych dostępnych dla środowisk Microsoft — dzięki czemu uzyskujesz niezrównany wybór i wydajność, niezależnie od potrzeb Twojej firmy.

70% wszystkich telefonów współpracujących z programem Skype dla Firm/Microsoft Lync jest dostępnych w naszej ofercie. Wynika to z tego, że opracowujemy i projektujemy nasze rozwiązania w taki sposób, by maksymalizować korporacyjne środowisko głosowe Microsoft. Wdrażanie jest szybkie, integracja płynna, a kompatybilność gwarantowana.


Zobacz wszystkie rozwiązania głosowe dla środowisk Microsoft

Usługi wideokonferencyjne

Zwiększ szanse na sukces i zmaksymalizuj zwrot z inwestycji w rozwiązania do współpracy wideo dzięki usługom wideokonferencyjnym firmy Polycom. Nasi eksperci pomogą rozwiązać najważniejsze problemy i dostarczą brakujących informacji, aby zwiększyć zadowolenie użytkowników i klientów, podnieść wydajność pracy i zwiększyć chęć obsługi nowych rozwiązań przez pracowników. We współpracy z Tobą nasi specjaliści zaprojektują i wdrożą rozwiązanie, a następnie zapewnią wsparcie, optymalizację i zarządzanie nim w taki sposób, aby zapewniło oczekiwane wrażenia z użytkowania w każdej przestrzeni roboczej dzięki przejrzystemu i spójnemu obiegowi pracy.

Zalety korzystania z usług firmy Polycom lub jej partnerów:

  • Wybór strategii związanej z przygotowaniem istniejącego środowiska na wdrożenie nowej technologii.
  • Zmniejszenie ryzyka i negatywnego wpływu zmian na środowisko produkcyjne.
  • Dostęp do najlepszych opcji wsparcia produktów i rozwiązań.
  • Dostęp do najlepszych konsultantów technicznych oraz wsparcia operacyjnego.

Dowiedz się więcej na temat usług

Szkolenia & Wsparcie online

Trening głosowy

Oferujemy szeroką gamę opcji szkoleń, które są dopasowane do twoich potrzeb. Możesz uzyskać dostęp do kursów w różnych formach: eLearning, kurs prowadzony przez instruktora, wideokonferencje, webinaria, czy podręczniki do samodzielnego czytania itp. Nasze materiały są przeznaczone zarówno dla użytkowników końcowych, jak i informatyków.

Trening głosowy zawiera moduły polegające na doświadczaniu, które pozwalają zobaczyć i poczuć rozwiązania Polycom w akcji. Oferujemy kursy z zakresu SIP, VoIP i naszej oferty Microsoft Voice, począwszy od podstawowej obsługi po szczegółowe szkolenia dla administratorów IT. Niezależnie od tego, czy szukasz szkoleń dotyczących telefonów CX, telefonów VVX, Lync Room Systems lub zainstalowanych produktach głosowych, Polycom University jest gotowy do pomocy.

Katalog kursów

Polycom University

Wsparcie online

Twój sukces ma kluczowe znaczenie. Dlatego zapewniamy szereg narzędzi, które pomogą w każdym aspekcie Twojego rozwiązania. Odwiedź naszą witrynę pomocy technicznej, aby uzyskać dostęp do często zadawanych pytań, licencji i rejestracji produktu, dokumentów i plików do pobrania. Możesz także przesyłać i śledzić zgłoszenia serwisowe, przeszukiwać naszą bazę wiedzy i rozwiązywać problemy wraz z innymi członkami społeczności pomocy technicznej Polycom.

Wsparcie

Dokumenty głosowe i pliki do pobrania

Baza wiedzy

Społeczność pomocy