Zacznij udostępniać treści

Pracuj kreatywnie i omawiaj pomysły z zespołami z całego świata niezależnie od dzielącej was odległości i stref czasowych. Nasze narzędzia do zarządzania treścią i rozwiązania multimedialne zapewniają jasne, spójne i łatwo dostępne możliwości nawiązania łączności ze wszystkimi osobami — pomagają Twoim pracownikom komunikować się i przekazywać informacje.

Zacznij udostępniać treści

Zobacz, jak możesz używać treści multimedialnych do tworzenia zgranych globalnych zespołów.

Udostepniaj treść prezentacji z łatwością

Obejrzyj webinar na żądanie, dowiedz się jak udostępniać swoje materiały podczas spotkania z łatwością i bez zbędnego stresu. Dowiesz się jak udostępniać wiele strumieni treści za pomocą jednego przycisku.

Produkty

+Rozszerz

Współdzielenie treści

Analizuj i opracowuj treści jako zespół bez względu na to, gdzie znajdują się jego członkowie. Nasze rozwiązania sprawiają, że udostępnianie informacji jest tak naturalne, jak gdyby cały zespół znajdował się w jednym pomieszczeniu.

Rozwijaj pomysły, wykorzystując narzędzia pracy zespołowej, które umożliwiają naturalną współpracę. Bezproblemowe udostępnianie ekranu pomaga zdalnym pracownikom opracowywać strategie, przeprowadzać burze mózgów i szybciej planować. Można też przekształcić dowolną tablicę lub ekran LCD w interaktywną tablicę, która natywnie integruje się z systemami wideo, dzięki czemu każdy może korzystać z nich w czasie rzeczywistym przy użyciu dowolnego urządzenia.

+Rozszerz

Zapisywanie, transmisja strumieniowa i zarządzanie zawartością

Stwórz zgraną organizację o lepszej komunikacji. Dzięki naszym łatwym w użyciu rozwiązaniom każdy może tworzyć, udostępniać i uzyskiwać dostęp do ważnych informacji.

Usprawniaj komunikację na wszystkich szczeblach dzięki samoobsługowym rozwiązaniom, które nie wymagają użycia technologii informatycznych. Prowadź transmisje strumieniowe lub szkolenia dla całych działów dzięki dostępnym na żądanie materiałom wideo. Możesz nawet inicjować i rozszerzać zewnętrzną komunikację internetową, szkolenia oraz inicjatywy edukacyjne — i w łatwy sposób rejestrować treści z własnej sieci wideo.

+Rozszerz

Microsoft

Rozszerz możliwości udostępniania treści i współpracy wideo oferowane przez Skype for Business, wykorzystując własne, istniejące rozwiązania wideo dzięki Polycom RealConnect.

RealConnect umożliwia korzystanie z istniejących rozwiązań wideo w ramach znanych funkcji wideo i udostępniania treści usługi Skype for Business. RealConnect to pierwsze w branży rozwiązanie wideo o rozbudowanej kompatybilności, które pozwala użytkownikom programu Skype cieszyć się komfortem obsługi na różnych urządzeniach wideo.

Dostępne zarówno dla internetowej aplikacji Skype for Business jako części pakietu Office 365, jak i Skype for Business dostępnej na miejscu i w środowiskach hybrydowych.


Polycom RealConnect

Uwolnij moc zespołu, by tworzyć treści nowej generacji

Zapewnij zespołom nowe możliwości tworzenia, udostępniania i strumieniowej transmisji treści. Pomagamy zmienić zwykłych pracowników w producentów filmowych, a dowolne miejsca pracy w studia nagrań. Oglądaj i dodawaj przypisy do wielu udostępnionych dokumentów jednocześnie. Albo przekształć dowolną tablicę lub ekran LCD w wirtualną, udostępnioną tablicę z natywną integracją z kodekiem wideo.

Samodzielne produkcje

Zmień swoich pracowników w producentów filmowych. Oparte na przeglądarce narzędzia Polycom do rejestrowania oraz intuicyjny system pracy ułatwią każdemu tworzenie, udostępnianie i przesyłanie materiałów wideo. Ponadto użytkownicy mogą przesyłać, udostępniać i odtwarzać materiały z wielu innych źródeł.

Odtwarzanie podczas połączenia

Możesz w łatwy sposób udostępniać filmy podczas połączeń wideo. Ścisła integracja technologii rejestrowania Polycom i naszych systemów do współpracy wideo pozwala każdemu w łatwy sposób udostępniać treści wszystkim osobom podczas wspólnego połączenia wideo.

Udostępnianie wielu dokumentów

Udostępnianie tylko jednego dokumentu lub ekranu w tym samym czasie ogranicza wydajność. Technologia wielostrumieniowego udostępniania treści Polycom pozwala udostępniać wiele dokumentów i ekranów jednocześnie, dzięki czemu spotkania stają się bardziej interaktywne i efektywne.

Niezależne udostępnianie treści

Daj każdemu możliwość udostępniania i odbierania treści niezależnie od tego, z jakiego rodzaju połączenia korzysta. Technologia współdzielenia zawartości firmy Polycom pozwala użytkownikom systemów pokojowych, uczestnikom korzystającym z trybu „tylko głos” oraz klientom zunifikowanej komunikacji firmy Microsoft na udostępnianie i odbieranie treści.

Wielostronne przypisy do treści

Wiele współdzielonych sesji obejmuje wspólne komentowanie obrazów, rysunków lub dokumentów. Technologia UC Board firmy Polycom umożliwia wszystkim uczestnikom spotkania udostępnianie przypisów na każdej standardowej tablicy lub wyświetlaczu LCD.

Usługi udostępniania treści

Zapewnij sobie sukces i zmaksymalizuj zwrot z inwestycji dzięki rozwiązaniom Polycom do udostępniania treści, korzystając z usług firmy Polycom. Nasi eksperci mogą pomóc wypełnić luki wynikające z braku odpowiedniego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy, co pozwoli zwiększyć satysfakcję użytkownika końcowego i klienta oraz wydajność, a także przyspieszy szkolenie użytkowników. Współpracujemy z Tobą, by projektować, wdrażać, obsługiwać, optymalizować i zarządzać rozwiązaniami zapewniającymi komfort użytkownika w każdym obszarze roboczym za pomocą łatwego w użyciu, spójnego i nieskomplikowanego procesu pracy.

Korzystając z usług firmy Polycom lub partnerów, możesz:

  • opracować strategię jak najlepszego przygotowania swojego środowiska do nowych technologii
  • zmniejszyć ryzyko i zminimalizować wpływ na środowisko produkcyjne
  • uzyskać najlepsze z dostępnych, najbardziej odpowiednie wsparcie dotyczące produktów i rozwiązań
  • przy współpracy z najlepszymi konsultatntami technicznymi i pomocą operacyjną rozbudować zasoby wewnętrzne

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Szkolenie dotyczące treści i internetowa pomoc techniczna

Szkolenie

Firma Polycom oferuje szeroką gamę szkoleń dla klientów. Oferujemy kursy w rozmaitych formach (e-learning, prowadzone przez instruktora, wideokonferencje, seminaria internetowe, samodzielne korzystanie z podręczników itp.). Posiadamy materiały przeznaczone dla użytkowników końcowych i dla administratorów IT.

Szkolenia poświęcone materiałom firmy Polycom obejmują moduły informacyjne i „doświadczalne”, które pozwalają na obserwowanie i poznawanie rozwiązań Polycom w praktyce, a także praktyczne szkolenia dotyczące wdrażania i obsługi RealPresence Media Suite. Niezależnie od tego, czy szukasz podstawowego, czy bardziej zaawansowanego szkolenia, Polycom University może Ci pomóc!

Dowiedz się więcej o szkoleniu Polycom:

Katalog kursów

Polycom University

Internetowa pomoc techniczna

Firmie Polycom zależy na Twoim sukcesie. Dostarczamy wielu narzędzi, które są pomocne na każdym etapie współpracy. Odwiedź naszą stronę pomocy technicznej support.polycom.com, aby uzyskać dostęp do najczęściej zadawanych pytań, licencji i rejestracji produktów, by pobierać dokumenty i oprogramowanie, przesyłać i śledzić zapytania o usługi, przeszukiwać naszą bazę wiedzy i współpracować z innymi członkami zapewniającej wsparcie społeczności Polycom.

Dowiedz się więcej o zasobach pomocy internetowej firmy Polycom:

Strona pomocy technicznej

Dokumenty dotyczące treści i pliki do pobrania

Baza wiedzy

Wspierająca społeczność